Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník Sláva_ZR7
Vloženo 5.12.2022
Aktualizováno 5.12.2022

Malej zed, kterej zas tak malej není.

První dojmy - Byl jsem učarovanej z designu na vlastní oči, v černým provedení s klínem pod motorem pastva pro oči. Po projížďce nadšení neopadlo, jen překvapily vibrace motoru přenesené do stupaček někde v rozmezí 4-5 tis. otáček, kde to začalo chytat saze.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co chtějí 6ku ve čtyřválu, ale se silnějším spodkem.

Doplňky na motorce - Klín pod motorem, miniblinkry a držák spz.

Vybíral jsem něco výkonnějšího a pokud možno aspoň s nějakou maskou/kapotou po ZR 7. Při listování na webu mně padla do oka jedna černá Z 750 S od Prostějova, tak jsem se jel na ni juknout. Láska na první pohled.

Motorka je universální, dá se na ní cestovat i blbnout, motor od cca 6 tis. jede velice srdnatě, je to i na ostřejší svezení, podvozek také slušný, bzdy průměr. Moto se dobře ovládá, větrná ochranná také dobrá. Spotřeba kolem 5-5,5 l/100 km. I v sérii pěkný zvuk.

Při už asi 10 leté vzpomínce od prodeje moto se mi při psaní tohoto textu vybavují 2 hlavní vlastnosti - byla to fešanda a charakteristické vibrace motoru přenesené do stupaček v 4-5 tis., které jsem bral časem jako pozitivum a svébytný projev této KAWY a věděl, že odtud dále se už zlobí:).

madis
madis napsal 12.12.22 v 11:16

Dobrý kousek, mám stejnou červenou. Ten kdo říká že to nejede,kecá.
Perfekně se dávkuje plyn.