Kawasaki Z650RS (2022)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Pedl
Pedl napsal 28.08.23 v 15:24

Jediné co se mi nelíbí, jsou ty levné přední vidlice.
Jinak je fajn, že motor vyladili, že už tak nevibruje, měl jsem ten dojem už z jiných recenzí. Dost možná i poslední dva ročníky Versysu jsou odladěnější.

Guzo
Guzo napsal 05.12.22 v 07:54 10b.

Som retromilec,ale toto za retro nepovažujem. Naživo som bol zo vzhľadu v rozpakoch,sklamaný. Retro musí potešiť aj oko a na toto by som sa do garáže pozerať nechodil.
Na záver si to dobre zhodnotil,podľa mňa.
Motorku ale inak haniť nechcem.

wild38
wild38 napsal 04.12.22 v 19:17 8b.

hezká motorka, ale jak píše rousini, proč kupovat něco, co kritizuju jako pravý čech...
K té ninje650, kdo to může chtít? v porovnání s cbr500r podobná váha, ale větší výkon, a cestovnější posez... v posledním roce se sice objevila lepší konkurence, ale je vhodná pro začátečníky?

_Kibo
_Kibo napsal 04.12.22 v 17:26 10b.

Čau brácho. Krásný stroj
Tak ať to jezdí. A stav se ukázat někdy do Znojma

Ta Tvoje recenze není zrovna moc pozitivní. Můžu Tě ujistit, že je to super mašina! A má všechno na správném místě.

tudydudy
tudydudy napsal 04.12.22 v 11:50 5b.

Pokud byych zvažoval dát 210 za moto, raději půjdu do ojeté Z900 Rs. Tak jak mne ereso v devítikuli baví, tak mne naopak 650 v tom samém provedení absolutně neoslovila.

rousini
rousini napsal 04.12.22 v 11:32 10b.

Čau, tyhle výhrady bych bral k testu motorky a ne jako uživatelskou recenzi. Minimálně já bych si ji nekoupil, pokud bych měl tolik připomínek byť jen k estetice.
Mám ten motor ve versysu euro4 a nad 6000 se teprve začíná probouzet a do 10000 neztrácí dech. Dokonce když takhle chvíli pojezdím, tak cítím, že to je pásmo, kde se mu líbí a nižší otáčky jsou jen na přesun.
Máš ode mě desítku za práci, kterou sis s tím dal.