Suzuki RF 600 (1995)

Vlastník lipolbc
Vloženo 21.2.2007
Aktualizováno 31.8.2013

pohodlná motorka na sport i cestování.nemůžu si stěžovat jak slouží.vozí mě stále a všude bez problémů.a doufám,že i bude.a má obrovský zadní brzdové světlo,větší jsem už neviděl!

Motorka koupena od warmup (Liberec II - Nové Město) - Dobré

Honda CBR 600F: důvod neuveden
Honda CBR 600F Sport: důvod neuveden
Yamaha YZF 600R Thundercat: důvod neuveden
Kawasaki ZX-6R Ninja: důvod neuveden
Suzuki GSX 750 F: důvod neuveden

První dojmy - už si nevzpomínám. přeci to je jenom pár let. brzdilo to a jelo jako kráva strašně moc :) aby ne, když jsem předtím nikdy motorku nevlastnil. prostě tenkrát moje první a dobře vybraná.

Motorku bych doporučil pro - těžko doporučit, ale vyhovovala mi jako začátečníkovi a vyhovuje i jako zkušenému. taková holka pro všechno, kromě endura :D

Doplňky na motorce - originál, tak jak jsem ho koupil. teda jenom přidané pancéřové hadičky, jinak asi nic.

Zkušenosti: Začínal jsem naostro hned na této motorce. Od té doby vyzkoušeno Hornet CB600F, Suzuki SV 650S, Triumf RS 955i, Ducati Monster 620i, Suzuki TL 1000R

Cesty: Všemožné cesty po vlastech českých. Zahraničí zatím moc ne.

Další info: Jsem spokojený jaká je. Pár drobných vad laku se už najde, ale jezdí bez problémů. Koupil jsem ji na 45 tkm. Náklady jsou úměrné. Koukal jsem i po jiných motorkách, ale těžko hledat podobnou. Doufám tedy, že 100 tkm s ní pokořím a bude i nadále sloužit.

lipolbc
lipolbc napsal 25.05.19 v 17:17

Prodáno, byla skvělá.

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 03.06.16 v 20:31 10b.

To je "babča" , která si tu Tvoji péči zasluhuje ...

Ales600
Ales600 napsal 03.12.10 v 14:29

Pěkná Súza ať slouží 10b

Jarky
Jarky napsal 30.07.10 v 20:01

fakt moc pěkný RFko 10b hodně km bez nehod

PepekRF
PepekRF napsal 01.06.09 v 22:30

Bonbóne Rf je prostě RF ať si ty modely 2000 a víš všichni strčej někam,tohle motorka je prostě jedinečná