Yamaha XV 535 Virago custom (1998)

Vlastník PanPunker
Vloženo 30.11.2022
Aktualizováno 8.12.2022

Pro 20 letého kluka co by chtěl mít americký moto sen idealní motorka.. Bez Včka to nejde

Kawasaki GPZ 500: Cruiser je Cruiser

První dojmy - Chopper/ Cruiser bez Včka není Chopper ani Cruiser :D Z prvu se to jevilo jako dobrý kup... Motorka vypadá pěkně i na chvíli jela...ale... známe to ... Majitel byl samoopravář

Nejsem žádnej skín ani nic podobného... Takže první vidina formy kletského kříže ve mně neprobouzela nic špatného, ba naopak na moto tohoto typu je to spíš + bych řekl. Krásná hydrografika dělaná snad u 2 majitele... (ani jsem nepočítal kolikatý jsem, jelikož moto má kolem 58tis km najeto ) Při prvním setkání se mi zdal majitel docela fér byl to takovy ten domácí opravář na kterém to nejde z prvu poznat... Ujištoval..vysvětloval ukazoval.. Vše se zdalo v pohodě.. Moto jsem kupoval s vadou, že střílí do vyfuku při konstantím plynu či vytáčení.. No odvezl jsem jí domu za 36tisíc... což takova cena.. pěkná než u jiných Virago.. ale samozřejmě to mělo svou oběť. První oprava v servise 12tisíc jen za práci ... Majitel opravář dokurvil karburatory ,protože mu nešli naladit.. nové navrtané dírky.. jiné šrouby bohatosti ... membrány od silikonu.. No hrůza :D Každopádně opraveno a jezdí se dal... citím, že tam jsou nedostatky, ale za tu cenu s tím počítám a doufám, že po opravách budu už mít spolehlivé moto.
Zatím jsem najel nějakych 2000km a jsem spoko ... kardan je supr ani jsem to nečekal .. V létě se snad vhrnu na první výlet za hranice okolních státu .. Pojedeme ve dvou takže jsem zvědavy jak to moje kráska zvládne

PanPunker
PanPunker napsal 08.12.22 v 17:20

A já se divím proč ta rezerva nefunguje!!

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 30.11.22 v 16:16 10b.

dobrá volba pro mladýho kluka .
Jsem rád že jsou mezi námi i mladý kluci kteří vědí co je správný stroj ( V je prostě V). Tak ten stroj chlape dej do pořádku ať od jara můžeš brouzdat ty správné cesty. Snad tě někde s chlapákama z naší bandy potkáme a pokecáme. Tak zatím čus a ať se daří .