Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník Wendík
Vloženo 27.11.2022
Aktualizováno 10.7.2023

Skvělé univerzální endurko pro mrňata. Na silnici se neztratí a lehčí terén se s ní dá také zvládnout.

Honda SLR 650: Nesehnatelný slušný kus za slušné peníze. Krátky servisní interval. Méně cestovní.
Kawasaki KLE 500: Nedosahla jsem z ní. A byla na mne těžká

První dojmy - Měla jsem asi osm let přestávku a očekávala jsem že si budu zvykat hodně těžko, ale asi po 10km už jsem se cítila na ní celkem jistě. Je hravá, a všechno na ní šlape jak má.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo hledá tenhle typ motorky. Nízkým jezdcům a ženám.

Doplňky na motorce - Padáky, kufr od minulé majitelky.
Nechala jsem upravit a přešít sedlo.
Výměna řidítek za vyšší s hrazdou

Chtěla jsem cestovní enduro a vzhledem k tomu že jsem mrňavá tak moc variant nebylo. Mám za sebou prvních pár výjezdů a jsem nadšená. V terénu se s ní něco málo projed dá , tam jsou velký limit pneu, ty časem vyměním. Na silnici jede krásně, výkon je pro mne dostačující. Do zatáček jde hezky a odpouští mi spousty chyb.

zeke11
zeke11 napsal 19.03.23 v 21:11

Pěkný Větrník, tak ať slouží a dělá jen radost...

Kozička750
Kozička750 napsal 04.12.22 v 21:09 10b.

Všechny ženský na motorkách jsou neskutečně sexy !

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 29.11.22 v 07:42 10b.

Vypadá pěkně at slouží...

Wendík
Wendík napsal 28.11.22 v 21:41

Najít slušný stav dalo docela zabrat. Bohužel se o to dost lidí nestará. A mně se teda vzhledově líbí.

pali3x
pali3x napsal 28.11.22 v 21:14 10b.

Akokoľvek dobrý je Freewind, má jedinú obrovskú nevýhodu - podľa mňa je škaredý Motorka síce na to nejazdí, ale nie každý chce motorku (auto), ktorá sa nepáči. Práve preto som Freewind nikdy nemal vo výbere, aj keď som silno chcel.
Ten komu sa páči má istú výhodu - tie motorky sú za slušné peniaze, často v celkom peknom stave (na fotkách).