Jawa 350/18 (1952)

Aktualizováno 22.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 21.10.23 v 12:46 10b.

Chlapi, vy se z těch krámů jednou úplně zblázníte. Oba dva.

GHM
GHM napsal 08.03.23 v 19:14

Ahoj Targusy ja sa vzdy tesim na tvoje komentare Tak tento zazrak som vyhrabal v zapadnych Cechach, uplne bych teda flintu do zita nehadzal. Myslim, ze to lezalo niekde zabudnute pod slamou...ocistit ju bola zabava. Davam dohromady crepy je u nas dedicne...o to vacsia radost ked to zase bezi

Targus
Targus napsal 06.03.23 v 08:54 10b.

TVL, kdykoliv vidím tvou fotočku na této stránce, tak si říkám - co zas ten týpek vyhrabal v nějaké stodole na tom vašem slovenském "šaleném východě, ci boha".
Jinak si neumím vysvětlit původ toho "tajomného oného", které odněkud vytáhneš a začneš z toho stavět nějaké letadlo, čo co z toho nakonec bude!

V Čechistánu jsou už totiž všecky stodoly prázdné!!!

No co už, zase ti popřeju vytrvalost, pevné nervy, hromadu peněz a kapičku toho štěstíčka při shánění dílů.

PajaZR
PajaZR napsal 27.11.22 v 20:39 10b.

Gratuluji k pérákovi 350,taky je to můj sen,ale ty ceny! .Mám "bohužel" jen půlbubna 350 v podobném stavu ale i tak jsem za něho rád.
Tak hodně zdaru při renovaci a prosím průběžně fotky

GHM
GHM napsal 26.11.22 v 18:58

Dakujem za povzbudive slova, o svojom stave psychickom sa rozpisovat nebudem :) ale drzi ma to usilovne. Inak prva farba "vojak" a ked som to dovliekol, tak uz nic zhanat nemusim. Tie peraky sa vytiahli do takych cenovych vysin, ze i kopa nahradnych dielov uz nestoji flasku dobreho vina, bohuzial. Taka je doba. Kdyby mohli vypravet :)

MaxMI16
MaxMI16 napsal 26.11.22 v 18:31 10b.

Ahoj.Tuhle aukci jsem taky sledoval abych viděl kam to vyleze - no jak je psáno výše je to motorka pro blázny Zajímavostí kromě toho číslování je i ten tachometr z 250tky. Škoda že ty stroje nemohou vyprávět co všechno zažily - možná by jsme se divili. Určitě budu sledovat jak se to tu bude vyvíjet. Hodně štěstí při renovaci a držím pěsti

pali3x
pali3x napsal 24.11.22 v 15:03 10b.

Normálne Vás všetkých, ktorý renovujete také staré motorky OBDIVUJEM
Vlastne.. čím som starší, tým my to viac priťahuje - kúpiť nejaký vrak a opraviť ho. Ale zas nemám kde - tak možno raz.
Držím palce pri ďalších renováciách

Možno by to chcelo postaviť nejakú presklennú garáž pred "barákom" a vystaviť motorky na obdiv s možnosťou dobrovoľného "príspevku" :)

hruso25
hruso25 napsal 23.11.22 v 22:05 10b.

Krásna práca.
Čo som si pozrel ostatne renovované motorky, tak klobuk dole.
Krásna práca.