Ducati Streetfighter V4 S (2021)

Vlastník Czechthisout
Vloženo 22.11.2022
Aktualizováno 26.11.2022

Nejfantastičtější milenka, kterou jsem kdy měl!

Motorka koupena od motoman (Brno-Brno Město)

BMW S 1000 R: Zni jako vysavac; chybi ji emoce a dusi
Aprilia Tuono 1000 R Factory: Perfektni motorka, mozna lepsi nez SF, ale design nakonec vyhral u mne

První dojmy - Před zahájením: Proč bych ji chtěl, prece mám rozum né? Prvních 10 minut: WTF! Po 60 minutách: Tady, vezměte si moje peníze...

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří chtějí poznat to nejlepší, co Itálie nabízí. Jak řekl jeden moto novinář, "je to zbraň".

Mám to štěstí, že jsem za 20 let ježdění vyzkoušel spoustu motorek, ale na tohle mě nic nepřipravilo.

Je to moje první Ducati a porušil jsem kardinálskou přísahu: nezamiluj se do své milenky. Zamiloval jsem se do ní v červnu 2021 a od té doby jsem s ní miloval každý okamžik.
Myslím, že tato reklama mluví za vše:

Nevím, co je lepší: projet na ní zatáčku rychlostí 200 km/h; nebo sedět v kavárně a obdivovat její krásu.

Všechno na téhle moto funguje perfektně.
Jednou se mě někdo zeptal, jestli jsem na ní někdy zažil krizovou situaci. Věřte tomu nebo ne, ale na GS jsem zažil víc krizových situací než na SF: je tak čitelná a předvídatelná, že na ní máte plnou důvěru.

Pro mě má jen jednu slabinu: nemá tempomat. Vím, je to směšné, ale v dnešní době ho má veškerá konkurence, a když dojíždíte více než 100 km po dálnici, abyste se dostali na své oblíbené klikaté silnice, je to příjemné.

Jednou za rok, když chci potrestat svou přítelkyni, vezmu ji na projížďku na sedadle spolujezdce. Přemýšlel jsem, že ho odstraním, ale člověk nikdy neví, kdo se bude chtít svézt

Byly chvíle, kdy jsem se snažil být rozumný a uvažoval o tom, že ji opustím kvůli něčemu "rozumnějšímu", ale nic se tomu nevyrovná. Jak poznamenal jeden kamarád: "Co čekáš, máš to nejlepší, co se dá za peníze koupit."

Oňas-WR
Oňas-WR napsal 12.12.22 v 09:48 10b.

Zažívám víceméně to samé vím o čem mluvíš :) Je to masakr stroj. Kdo nezkusí nepochopí.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.11.22 v 16:33 10b.

Tohle je prostě PORNO, na to se nedá nic jiného říct.

NiLu
NiLu napsal 29.11.22 v 17:33 10b.

Nádherný Streetík, tahle motka jsem jim moc povedla, užívej km v sedle a vždy šťastný návrat domů.

Hooorus
Hooorus napsal 29.11.22 v 11:17 10b.

Takhle spokojeny jako ty by mel byt kazdy majitel motorky !

jardusking
jardusking napsal 25.11.22 v 18:15 10b.

chápu tě...