Yamaha FJR 1300 AS/AE (2013)

Vlastník bruca
Vloženo 20.11.2022
Aktualizováno 20.10.2023

Konečně mám vysněnou motorku?.Je jak Japonský Šinkanzen, motor úžasný a podvozek ukázkový.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava)

První dojmy - První jízda byla s mojí paní od prodejce u Plzně. Jedním slovem úžasná, jeli jsme sice po dálnici na Prahu a poté domu do Mostu, ale prostě super.

Doplňky na motorce -

První jsem motorku přezul,staré pneu již měli správný tvar a i vzorek a motorka se zavítala do zatáček. Již jsem to zažil na předešlé XJ 900 DIVERSION,jak se sjedou zadní do plocha a přední do střechy tak je to jak na ledu?. Jinak FJRko je úžasná cestovní motorka s velkým výkonem co se nechá i sportovněji povodit, jasné že to není supesport,ale to snad nikdo nečeká. Jízda je velice pohodlná a svižná. Na tomhle modelu oceňuji tempomat,elektrický stavitelný podvozek ( konečně konec zdlouhavého nastavování klíčem a otlučených kloubů ?). A taky velké pohodlí. Spotřeba je ucházející na obsah a výkon zatím průměr 5,8 L, to je ale dáno hlavně jízdama do práce po městě. Na jaře začneme zase výletovat,tak se uvidí,zatím najeto 1500 Km. A je konec sezóny. Motorku jsem dnes zazimovat ,už začali solit a to nedávám.
Aktualizace po 1 sezóně:
Najeto 14 000 Km. Spotřeba se ustálila na 5,5 litrů. Je to opravdu motorka n dlouhé a velmi dlouhé vzdálenosti. Při letošní dovolené jsme dělali přejezdy okolo 500-800 Km denně a naprosto v pohodě. ?

JardaZ.
JardaZ. napsal 26.01.23 v 18:03

Konec historie:? Držím palce...

Yendaaa
Yendaaa napsal 22.12.22 v 11:29 10b.

Krása. Černou jsem chtěl, ale bohužel v době koupi nebyla k mání...tak vyměníme? ať slouží, vypadá super

bruca
bruca napsal 22.11.22 v 19:08

Ahoj pánové,dík za pěkné hodnocení. Piro, tvůj návrh vyzkouším.Uz jsem otok někde četl,ale tvoje řešení je konkrétní.Dik?

Pidra
Pidra napsal 22.11.22 v 12:17 10b.

Čau,zdravím a gratuluji.mám ji také a spokojenost.největší problém je manipulace na místě, jinak nic.díval jsem se na fotku a myslím si,že můžeš snížit svoje sedlo tak o 2 cm níže, když vyndáš tu plastovou věc + gumové dorazy ze sedla.na Tvou výšku Ti to dost pomůže, mám to také tak.Pidra

Guga
Guga napsal 21.11.22 v 14:01 10b.

Krasavec