Triumph Speed Triple R (2013)

Vlastník strakon
Vloženo 17.11.2022
Aktualizováno 17.11.2022

Po jednoválcích, čtyřválcích a dvouválcích, je to můj první tříválec, tak jsem zvědavej, jestli budem kamarádi

První dojmy - Motorku mám krátce, zatím jsem absolvoval pouze dvě projížďky, tak nemůžu dělat nějaké závěry, motorka celkem padla do ruky, posez celkem příjemnej, podvozek a brzdy taky gůůůůt, motor celkem slušně táhne za zvláštního zvukového projevu, ale mně se celkem líbí, žádné vibrace a žádné cukání, nebyla to láska na první pohled, ale pomalinku si k sobě začínáme nacházet cestu a čas ukáže :-)

Zatím málo najeto a zima před náma, tak více až na jaře, po nějakých menších úpravách a po pár stovkách kilometrů budu vědět víc a budu moci trochu motorku popsat. Více fotek dodám taky až po zimě a ůpravách k obrazu mému, krátký držák SPZ, snížení budíku a světel, krytu zadního sedla, vyhození zadních stupaček a nějaké té údržbě. Motorka se mi postupně začíná líbit, má takovej správnej chuligánskej vzhled a to já rád

Juraj22
Juraj22 napsal 28.11.22 v 10:25

Nádhernej stroj, taky se mi moc líbí
Jen bych se na tom asi bál

Wanislav
Wanislav napsal 24.11.22 v 12:11 10b.

jardakovarik
jardakovarik napsal 23.11.22 v 09:07

Moc pěkný podvozek i brzdy a zvuk není taky k zahození. Tak ať černý anglán bez problému slouží.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 18.11.22 v 18:59 10b.

Koukám zase něco černého. Takže ve správné barvě.
Taky po Speedech v eRku občas pokukuji.

fsmoula
fsmoula napsal 18.11.22 v 09:45 10b.

Je to divná motorka ale dám 10b.