Yamaha XV 950/R/Bolt custom (2015)

Vlastník zahri
Vloženo 15.11.2022
Aktualizováno 23.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

zahri
zahri napsal 01.12.22 v 07:34

Pidra> to s tou sklopnou stupačkou je pravda, ja som si na to ale ešte nezvykol budúca sezóna to ale verím zmení

SliM> ďakujem

SlimM
SlimM napsal 01.12.22 v 07:23 10b.

Hezky napsané.

Pidra
Pidra napsal 18.11.22 v 19:51 9b.

Měl jsem ho Boltíka 2 roky a spokojenost.měnil jsem jen k vůli tomu, že je pro dva + bagáž malý na delší cesty.jinak přední guma cca 12tisíc,zadní 20,žádný jiný problém nebyl.neměl jsem problém v zatáčkách,když jsem ho sklopit,tak drhla stupačka - však je sklopná. Dovezl jsem si takový malý štítek k tacho,bylo to fajn neoslňovalo ho slunce, a měl jsem na zadním blatníku takový malý nosič když jsem jezdil solo

zahri
zahri napsal 17.11.22 v 18:15

DeaDDream> ako sa to vezme.. ak clovek caka ze s tym bude na Sturci nahanat nahace tak ano, nejde to klopit lebo su nizko stupacky (daju sa vsak zdvihnut).. ale ak ides po cestach "vacsinoveho typu" cize medzimesto a podobne tak tam nemyslim ze niekto pociti problem s nizkymi stupackami.. ak by som chcel jazdit dalej ostro tak tu motorku urcite nekupim ale na vetranie hlavy to je OK a hlavne dobry pocit z jazdy prichadza aj pri nizsich rychlostiach co sa mi pri doterajsich motorkach vacsinou nedarilo :)

ErkoPeťa> dakujem

DeaDDream
DeaDDream napsal 16.11.22 v 23:27 8b.

tak čítal som že to moc nejde klopiť a preto som po nej nešiel ,ale nech slúži

ErkoPeťa
ErkoPeťa napsal 15.11.22 v 21:35 10b.

Moc pekna