Ducati Streetfighter V4 S (2020)

Vlastník Oňas-WR
Vloženo 10.11.2022
Aktualizováno 9.7.2023

Na první pohled nešlo neodolat...

Motorka koupena od Profi-moto.cz (Děčín IV-Podmokly) - Výborný přístup. Dobrá komunikace a maximální úsilí vyjít zákazníkovi vstříc.

První dojmy - Naprostý úlet k tomu nejde vůbec nic říct... ?

Motorku bych doporučil pro - Komu bych moto doporučil? Ani nevím. Spíš bych řekl: Běžte si to půjčit ať víte co to je a čeho je to schopný.

Doplňky na motorce - Úpravy zatím:
krátké stavitelné páčky
ochrana páček
nalakované do matné černé boční hliníkové kryty chladičů
lakovaná kola podobně jako Hypermotard RVE
led blinkry performance
kryt chladiče
padací protektory evotech Performance (není na foto)

V plánu:
kratší držák spz
možná slip-on termignoni (to podle odvahy to někde startovat :) )

Už když jsem se rozjel od prodejny v den testování jsem měl po pár metrech úsměv od ucha k ucha. Jednak to bylo tím, že jsem předtím 2 roky neměl motorku ale z větší části tím projevem motoru, zvukem a celkový projev kdo nezažil nepochopí. Nejvíc na tom je že jsem za měsíc a půl najezdil přes 5 tis km a ten úsměv tam mám pořád a to i když jdu do garáže a vím co mě čeká.
Před:

Po:

Narovinu, nejsem žádný závodník a nemám ani v úmyslu v následující sezóně pokoušet hranice. I když je mi jasné že na běžných cestách limity tohohle stroje nenajdu nikdy. Pro někoho kdo by chtěl hejtit na co máš takovou motorku, zbytečně silné, přehnaný... atd... Byla to láska na první pohled i kdyby to mělo jen 60 kW a tenhle look stejně bych si to koupil.

Před:

Po:

Něco k jízdě:

Posed agresivní, nohy dost zalomené jako na supersportu. Sedlo nechci říkat že mega pohodlné ale na tento styl motorky to je docela výstižné. To jak se moto ovládá ať už v 50km/h nebo 150km/h to je neskutečné. Do zatáček to padá samo úplně nenásilně. V reálném provozu na to aby člověku sebrali čerti papíry stáčí dvojka :)

Absolutní strop je elektronika a to jak pracuje. 3 módy street a sport pohoda (jede to). Pak tam na pěkném úseku člověk hodí "race" otáčky pustí přes 10 tis... a to co se stane to je jak kdyby mě zezadu někdo nakopnul. Do toho snížit antiwheelie a fun faktor jak se moto zvedá jen při akceleraci i na trojku je masakr.

Trochu otravný je jak se musí každá cesta plánovat podle benzínek ale to je prostě daň za to vše co to nabízí.

Nějaké zápory se přes tohle nadšení těžko hledají tak se třeba něco objeví časem.

Bouša82
Bouša82 napsal 05.04.23 v 10:53 10b.

Krásná . Když jsem neměl štěstí na 1098/S, tak tuhle co máš mě snad nemine. Hodně šťastných kilometrů. Z Profi-moto mám MV taky :). Možná se někdy potkáme. Dost často lítám Vyhlídku - Milevsko - Sedlčany.
Ať slouží :)

libac22
libac22 napsal 19.03.23 v 21:43 10b.

Krásná motorka a to lakování kol jí dodalo ještě větší gule . Good job

PaloV
PaloV napsal 19.03.23 v 21:09 10b.

Fascinujúci stroj. Super-rýchla strela, neprehliadnuteľný dizajn

Milanek13
Milanek13 napsal 13.12.22 v 16:30 10b.

Ta 2barevná kola se mi líbí

Czechthisout
Czechthisout napsal 12.12.22 v 09:57 10b.

Pěkně vymazleny stroj Díky za inspiraci