Honda CBF 1000 (2011)

Vlastník kalous72
Vloženo 6.11.2022
Aktualizováno 8.11.2023

Hledal jsem něco pohodlnějšího,než moji NTV a podařilo se.

Suzuki GSX 1250 FA: Na Hondě se mi sedělo o něco pohodlněji.

První dojmy - Oproti Hondě NTV je CBF alespoň pro mne o dost pohodlnější. Mám delší nohy a dojebané kolena a na NTV,jsem vydržel v kuse,max 1:30hod. Teď nemám problém usedět 4 hoďky. I když mi CBF sedla do ruky bez problému,tak jsem měl na NTV větší odvahu,ale myslím,že příští sezonu,se to poddá. Myslím,že v rukou zkušeného jezdce,by jízda vypadala jinak.Jediné co mi vadí,je tvrdší sedlo,ale to vyřeším tuto zimu předěláním na gel.

Motorku bych doporučil pro - kdo chce pohodlně i ve dvou cestovat po asfaltu a nechce se vytřískat z peněz. Tyhle motorky se dají pořídit za rozumné peníze.

Doplňky na motorce -
Dal jsem nové,vyšší řidítka,nastavitelné páčky,tempomat,vyšší plego a kufry Shad.

Tuto motorku,jsem kupoval jako padnutou za dobrou cenu.Opravil jsem si ji,dokoupil kufry a komplet,připravil na sezonu.Nejsem,žádný střelec a mám malé zkušenosti s motorkama,ale pro mé ježdění má výkonu,až nad hlavu.Jasně,že když jsem jel na otevřené ZZR 1400 od kamaráda,tak se to nedá srovnávat,ale tahle Kawa je úplně jiná liga.Takže,motor je ok,brzdy třipístky jsou taky v poho a dobře dávkovatelné,podvozek a ergonomie mi vyhovuje. Batůžek za mnou,taky spokojen. I plně nabaleni na kempování,jsme cestovali pohodlně.

JardaBar
JardaBar napsal 06.11.22 v 16:11 10b.