BMW R 1100 R (1998)

Vlastník stepanekgsx11g
Vloženo 28.10.2022
Aktualizováno 28.10.2022

Pracant na cesty okolo komína. Svou Suzičku už musím šetřit.

První dojmy - Motorka mi hezký sedla, je to taková hodná teta od vedle. :-)

Motorku bych doporučil pro - Jak už sem psal výše, je to taková hodná teta od vedle, tak že jak pro začátečníky, tak pro vyježděné borce co chtějí nějaké klidné přibližovadlo.

Doplňky na motorce -

Zkušenosti? Mám ji zatím krátce, ale sedli jsme si hned po pár metrech, tedy až na ty baworácké ovladače blinkrů. To je porod. Jízda je taková klidná, na kochačku. Brzdy by mohly být lepší, podvozek ujde. Ovladatelnost mi přijde skvělá, lehká, člověk se s ničím nepere. Spolujezdce mám zatím jen syny co mají jeden 11, druhý 7 let, tak že dojmy asi těžko sdělí nějak podstatné. Spotřeba, servis, poruchy, zatím nic. ?
Koupil sem ji na popojížďky po vesnici, do vinice, sadu atd nejlépe jí sedí silnice a pohodová jízda, ale polňačky a cesty lesní (pokud nejsou mokré) zvládá taky v pohodě.
Na extra cestování to taky nevidím, chybí šestý převodový stupeň a jakékoliv odkládací prostory. ?

Mmm
Mmm napsal 02.11.22 v 09:49

Mmm
Mmm napsal 02.11.22 v 09:19 10b.

Měl jsem ji sedlo mě nevyhovovalo jinak Albánie, Bosna, Itálie, MNE, Rumunsko vždy mě přivezla domů

stepanekgsx11g
stepanekgsx11g napsal 01.11.22 v 16:12

Díky všem za zprávy. Jo, svezení je to dobré, nejvíc opravdu jen takové kochačky okolo vesnice, sem tam tak těch 50 km do Javorníku a tam na tom hlavním tahu Břeclav - Hradiště když to jde něco málo nad 100-120 když se spěchá, tak mi ty otáčky rvou srdce. U Suzuki mi to až tak neva. Ale obě jsou to stařenky a tak je budu trochu šetřit.

smitth
smitth napsal 30.10.22 v 11:16 10b.

U 1150r šestku mám a stejně to na ježdění po dálnici není. Nejlépe kochačky po okreskách. Tak přeji příjemné kilometry

tomcruise77
tomcruise77 napsal 30.10.22 v 08:02 10b.

Myslím že časem budeš mít lepší názor, já jsem 6ku nikdy nepotřeboval. Mám dost práce s tím tam nabouchat 5 kvaltú.