Triumph Tiger 1200 (2018)

Vlastník motomaster111
Vloženo 27.10.2022
Aktualizováno 1.11.2022

Triumph Tiger Explorer 1200 XRT (full výbava) - skvělý parťák na mototripy

První dojmy - nekompromisní výkon sebejistý a čitelný jízdní projev pohodlný posez

Doplňky na motorce - Výbava:ABS,tempomat,kontrola trakce,5 jízdních režimů,TFT displej,TSAS-elektronicky nastavitelný podvozek,adaptivní osvětlení FULL LED,Quickshifter,
vyhřívané rukojeti+obě sedadla,asistent rozjezdu do kopce,bezklíčové startování,elektricky nastavitelný štít,výškově stavitelné sedadlo,přídavná LED světla,2x zásuvka 12V,hlídání tlaku v pneu,navigace TOM TOM rider 550,titanový výfuk arrow,hlavní stojan,padací rámy SW motech,ALU kryt motoru,kryt chladiče,zadní přídavný blatník,komfortní výplně sedadel+přešití od DDT custom, 3x ALU kufry triumph vč.nepromokavých výplní (tašky),TOOL BOX na nářadí SW motech.

Díky jeho nemalé hmotnosti se však hodí spíše na silnice nebo maximálně šotoliny.
Je to dobrý polykač kilometrů, takže se hodí i pro plánování vzdálenějších cílů. Vyhovuje mi však výkonem, výbavou a pohodlím. Spotřeba by mohla být nižší. Je problém se dostat pod 6,5l/100km, nicméně motorku mám pro radost ne na sledování spotřeby.

Koupil jsem jí v 10/2021 s nájezdem 33.000km.

speroure
speroure napsal 08.01.23 v 21:08 10b.

Moc pěkný stroj

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.11.22 v 09:46 10b.

super

Houba1982
Houba1982 napsal 12.11.22 v 07:43 10b.

Pošlu klidně foto se spotřebou ?.ale jak jsem psal je to spotřeba když to jen lechtáš na dlouhých trasách. Samozřejmě když se do toho obuješ je to více .

Juraj22
Juraj22 napsal 27.10.22 v 19:07 10b.

Parádní mašina
S tou spotřebou, nedávno tady byl chlapík a jezdí prý za 5,1 litrů...