Suzuki GS 500E (2001)

Vlastník MasetkaMarketa
Vloženo 18.10.2022
Aktualizováno 18.10.2022

Ochotná začátečnická motorka kupována na rozježdění a získání jistoty za řidítky

První dojmy - Lehká, úzká, obratná. Menší kompaktní vzhled, žádné extra exteriérové prvky, ale typické kulaté světlo, kulaté budíky, žádná zbytečná hejblátka. Jenom sednout a vyrazit. Očekávání splněna.

Motorku bych doporučil pro - začátečníci a prcci

Doplňky na motorce - padáky, topcase a vyhřívané gripy jsou pro holku samozřejmostí ...

Po "autoškole" skoro ve 40ti letech na Hornetu se mi po zimě všechno zdálo velký a těžký ... Takže volba byla jasná. Už motorka a fakt lehoučká. Se spolujezdcem tak za roh. Do práce skvělá, projede úplně všude a když se rozbije, hodíš ji na záda a odneseš ji. Na výlety pro nepříliš velkého jezdce přibližně na 200 km. Nemám žádné plexi, čili nepříliš komfortní, když fouká. Z kopce s větrem v zádech vleže 170 jede vcelku ochotně. Komfortní cestování okolo 120 km/h. Dvouválec jede hned, ale chceš-li zrychlit, musíš počkat na otáčky, něco se začne dít až cca v 7tis a brzy se zase nic neděje :). Brzdí standardně. Do otáček jí musíš říct, že fakt chceš jet. Jinak Ti odpustí kdeco. Standardní servis je za drobné a mě se jinak nic nerozbilo. Člověk musí umět trošku se sytičem, zde je manuální, ale já jezdila i v žigulíku, takže bez problému.
Naprosto ideální motorka pro začátečníka a na jízdy do práce (mám to 30 km po státovce a do Prahy).