Triumph Street Twin (2019)

Vlastník TomasLee
Vloženo 16.10.2022
Aktualizováno 4.6.2023

Původní majitel měl Streeta trochu upraveného do "pražského" provozu (scrambler). Já si ho postupně vrátil spíše do originálního, původního. Pozměnil jsem jen směrová světla.

Royal Enfield Interceptor: důvod neuveden

První dojmy - Je to má první motorka. Dle různých recenzí je vhodná pro začátečníka a já musím potvrdit, že jsem nepociťoval žádné problémy. Má nízké těžiště, je ovladatelná, suprový točivý moment a zvuk při nastartování vás "posadí" :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě je vhodná pro začátečníky, pro motorkáře kteří se zatím hledají, pro motorkáře, kteří nikam nepospíchají a jízdu si užívají při každé rychlosti.

Jako začátečník jsem ocenil především ovladatelnost a nízké těžiště. Za srdce mě chytil vzhled klasické motorky. Jízda může být díky motoru svižná a zároveň pohodlná. Osobně jezdím s respektem a tak si spíše vychutnávám pohodovou jízdu. Tím nechci říci, že motorka neumí jít za plynem. Pokud otočím rukojetí silněji, umí vám solidně propnout ruce v loktech :) Ale nejlépe se cítí kolem 90-100, ostatně řidič také, protože pak už se perete s větrem.

Paťa
Paťa napsal 19.10.22 v 12:19 10b.