Moto Guzzi V7 Special (2022)

Vlastník Clint
Vloženo 12.10.2022
Aktualizováno 9.3.2024

Nádherná klasická motorka se dvěma laufy, dvěma budíky a dvěma kozama. Naleštěné chromy a nestárnoucí vzhled.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice - Perfektní jednání, služny, předávačka, skvělí a ochotní prodavači. Příprava mašiny na jedničku ;)

Triumph Bonneville T100: Na mě trochu přeumělkovaný, řetěz a vyšší cena
Royal Enfield Interceptor: Menší obavy z Indické produkce, řetěz
Kawasaki W 800: Dražší, asi moc dokonalý :)

První dojmy - Krásnej zvuk V2 motoru, celé se to klepe a hezky se na tom sedí :) A kardan...žádné starosti s řetězem.

Motorku bych doporučil pro - Pro srdcaře MG, pro milovníky klasického vzhledu, pro leštiče chromů a kochače :D

Doplňky na motorce - Motorka je dokonalá, takže jen hlavní stojan, přibylo CNC frézované víčko a originální plechové kryty sání.

Zatím zajíždím, jede to hezky, ideální na kochací jízdy kolem kila, kdy ještě moc nefouká. Skvěle se na tom sedí, kolena nejsou v ostrém úhlu, takže nebolí, sedačka je pohodlná i na delší cesty. Líbí se mi ty vibrace a zvuk. Silně návykové :) Přemýšlím o pozdějším osazení laděných koncovek Mistral. Motorka je poměrně lehká na manipulaci, do zatáček jde sama, jeden kotouč vpředu dostatečně brzdí, takže zastavit není vůbec žádný problém. Nádrž 21 litrů a spotřeba zatím kolem 4,6/100, takže člověk dá v pohodě přes 400km na nádrž. Negativa téměř žádná, řazení krapet hlučnější, ale to k tomu prostě patří. Nicméně přesné. Na okresních silnicích se cítí jako doma. :)

Animals21
Animals21 napsal 20.02.23 v 07:02

Týýýý, já ti dám, že je Bonneville přeumělkovaněj Ale nutno uznat, že V7 Special je vážně nádherná, opravdu překrásná motorka, užívej

skopuzzi
skopuzzi napsal 05.11.22 v 21:14 10b.

1. Kozí je boží.

Clint
Clint napsal 20.10.22 v 18:39

Díky všem za hodnocení, Yura to napsal zcela správně

Milanek13
Milanek13 napsal 19.10.22 v 19:09 10b.

Nádherný klasický motocykl

Yura
Yura napsal 19.10.22 v 10:01 10b.

Luxusní výběr
Kdyby pánbůh jezdil na motorce, měl by Guzzinu V85TT , ale na takové to nedělní objíždění a kontrolu andělů, jestli se někde neflákají, by měl tuhle fantastickou motorku, samozřejmě v této dokonalé oblačno - nebeské barevné kombinaci
Ty se máš, já jí chci taky