CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník TikiT
Vloženo 9.10.2022
Aktualizováno 9.10.2022

Naprosto luxusní cestovní enduro ze stáje CF MOTO. Po dlouhé době jsem se s obavami vrátil k motorkaření a zatím mohu říct, že to byla skutečně dobrá volba.

První dojmy - S obavami jsem nasedl na obrovský stroj a s velkým respektem jsem se rozjel ke své první jízdě po více jak dvaceti leté přestávce. Kupodivu je to jako jízda na kole, skutečně se to nezapomíná. Po prvních pár ujetých kilometrech, jsem se ujistil že je to skutečně kvalitně zpracovaná motorka, která mi naprosto sedí.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vyšší cestovní enduro a vzhledem k tomu bych jí doporučil silnější osobě s výškou nad 180 cm.

Doplňky na motorce - Motorka je osazena třemi originálními kufry.

Dlouhé měsíce jsem se rozhodoval jaký stroj si pořídím. Rozhodoval jsem se mezi novou motorkou, případně starší některé prémiové značky. Nakonec jsem se rozhodl pro CF Moto 800 MT a k mému velkému štěstí se mi dostala do ruky letos koupená a téměř neježděná osazená originálními kufry.
Má volba byla podpořena designem motorky, který byl naprosto podle mých představ.
Zatím jsem najel pouze pár set kilometrů, ale mé první dojmy mě ujistili o dobrém rozhodnutí s výběrem.