Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Luplay
Vloženo 9.10.2022
Aktualizováno 9.10.2022

Prostě cesťák s nově přidaným laďákem od značky Black Widow. Jel jsem na dosti 125kách, abych posoudil, že Varan je prostě nejpohodlnější, a hezky tahá za otáčkama..

Motorka koupena od Překupník

První dojmy - Motorku mám již přes půl roku, motorka mě hned zaujala svoji velikostí, vysokými otáčkami které zvláda, a hlavně pohodlím, Myslim si, že motorka má dost krátke převody, téměř celá jízda se dá odjet na 5ku, taktez bych si dokazal predstavit v motorce i 6ku

Motorku bych doporučil pro - Moto je na 125 tezke a mohutne, tak proto bych doporucoval moto muzskemu pohlavi vetsiho vzrustu, kterému se na teto motorce bude pohodlne jezdit, nez se mackat nekde na cébru.

Doplňky na motorce - Na stroji mám zmíněný laděný výfuk, kufr, padáky (doporučuji), zvýšené plexi, a centrální stojan

Moto jsem si vybral kvůli své velikosti, jelikož jsem většího vzrůstu.
V tento moment mám najeto něco přes 2500km, motorka je bezproblémová, jízda je zcela pohodlná, na delších trasách je z těch vibrací člověk vyklepaný. Ovladatelnost je výborná, jen je kámen úrazu, když se jede ve 2 lidech. Spotřeba by mohla být menší, ale kdo chce menší spotřebu, tak ať si koupí vstřiky… Shánění náhradních dílu je bezproblémové i když se
moto uz 6 let nevyrábí.
Motorka se cíti nejlépe na delších trasách, po rovinkách s lehkými zatáčkami je ideálni. Serpentiny do kopečka si s motorkou moc nerozumí.

Čadil
Čadil napsal 11.10.22 v 15:21 10b.