KTM Duke 790 (2018)

Aktualizováno 8.10.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Wildaja
Wildaja napsal 11.06.23 v 11:52 10b.

Ahojky Moni .
Za popis moto moc děkuji a protože ji nyní sedlám už i jááá ,
tak si dělám takový souhrn informací ... nakolik mám své zkušenosti na jiných moto
k porovnání s Duke 790. Na hodnocení u mě je to krátká doba, ale to málo,
co jsem již stihla mi smajlíka z kebule nesmazalo .
Jezdi opatrně, motorka ví přesně co má dělat a ty se nech unášet jízdou .
Hlavně opatrně, bez nehod a ať se ti vše zlé vyhýbá. A.

Paulano
Paulano napsal 14.10.22 v 09:33 10b.

Skvělá volba, tak ať slouží a kolama vždy dolů!

Monika93
Monika93 napsal 13.10.22 v 11:58

Děkuji . Máš pravdu, Duke 690 to umí prodat trošku víc.

Tuji
Tuji napsal 11.10.22 v 17:39 10b.

Fakt kvalitní recenze
Letos jsem měl půjčenou 890 Duke a za moje V v Morini bych to neměnil. Je to super motorka, jedno válec v 690 je zábavnější.

Podle mě časem přejdeš na něco divočejšího, pokud už teď si to uvědomuješ tyhle paralelní 2válce bavjej jen ve chvíli, kdy jedou rychle.

Monika93
Monika93 napsal 11.10.22 v 10:33

Ahoj, moc díky za podporu, už je to mnohem lepší a myslím, že už jsme si s Dukem "vysvětlili", že vlastně oba chceme to stejný .

Filipe, děkuji za radu! Motokotouče znám, právě tam jsem to chtěla řešit. A díky za nabídku, když bude potřeba, ozvu se .

Filip_Roubal
Filip_Roubal napsal 10.10.22 v 22:57 10b.

Jak píši ve své recenzi. Je to trochu netykavka. Ale jak člověk přijde jak na něj (potřebuje pána a za uši), tak je na tom srandy kopec. Brzdy (kotouče) rovnou přes zimu vyměň, je po nich. Dělal jsem je též. Měl jsem kotouče z motokotouče.cz + sinter desky + kapalinu s nízkou stlačitelností při provozních teplotách a brzdilo to ještě o lvl dál jak základ. Já ho prodal, doteď nevím, jestli to byl úplně dobrý nápad. Mám teď Speeda RS, tak uvidíme příští sezónu. Kdybys chtěla s čímkoliv poradit tak dej vědět. Řešil jsem na ní dost věcí, tak malinko vím. Ale vyloženě poruchy žádné ;). Musím také zaktualizovat svůj popis po 2 letech a 10 tis km.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 07.10.22 v 16:38 10b.

Tak tohle už je hodně solidní nástroj. Ještě aby ne, Skalpel, že?

Podle popisu to vypadá, že je to motorka která potřebuje vědět, kdo je pánem situace. A šef by si měla být hlavně ty, jinak to bude pruda.
Držim palce ať se sžijete a začně ti dělat radost.

Myschan
Myschan napsal 07.10.22 v 11:01 10b.

Pěkně napsáno. A v příští sezóně se už spolu skamarádíte úplně