Honda VFR 1200F (2011)

Vlastník giuseppei
Vloženo 4.10.2022
Aktualizováno 4.10.2022

Velmi rychlý cestovatel. Překvapila mě převodovka s dlouhými kvalty, ještě jsem nepřišel na to jak jezdit pomalu.

Honda ST 1300 Pan European: Chtěl jsem vyzkoušet V4 v Pan Europeanu, ale nepřeskočila jiskra. Vybral jsem modernější stroj.
Honda CRF1100L Africa Twin: Vyzkoušel jsem hodinku na Honda test days a vím, že si ji jednou pořídím. Úžasná, univerzální motorka. Prozatím rozhodly finance.
BMW R 1200 RS: Ani jsem nevyzkoušel. 1200 nebo 1250 rs si nechám do budoucna.

První dojmy - První dojmy při testovací jízdě byly: "Tvl, ta je rychlá". Kluzké sedlo jak píše téměř každý, pohodlí, které jsem skutečně nečekal. Nasázel jsem postupně všechny kvalty, abych vyzkoušel mechaniku. Žádné nedořazení, falešný neutrál, nic. Takto přesnou převodovku jsem nezažil. A to můžu říct i po první tisícovce km.

Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum. Lorem ipsum.

Doplním po sezoně.