Honda XL 1000V Varadero (2004)

Vlastník Romn
Vloženo 4.10.2022
Aktualizováno 23.11.2023

na prvni pohled super motorka dlouho jsem vybiral velkou moto na cestovani a při poměrně malem rozpočtu cca 100 tsc. to byla idealni volba

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš - super jednani a parada

BMW R 1200 GS Adventure: přiliš draha a nakonec mi to Varadero přišlo jako idealni stroj
BMW R 1200 GS Adventure: v dobrem stavu přiliš draha mašina

První dojmy - laska na prvni pohled bal jsem se že nedošlapnu na zem ale při me vyšce 182 uplně v pohodě bohužel kupovano až ted v řijnu ale alespon se přez zimu uděla udržba .novy olej filtr montaž navigace vyčistěni svodu a tak celkově ji domazilt

Motorku bych doporučil pro - typuji na super cestovani pro jezce co nejsou maleho vzrustu

Doplňky na motorce - vybava take super 3 origo kufry honda v barvě moto vyhřivane gripy ...obědnan hlavni stojan a doma už navigace ...

vzhledem k datumu kdy jsem ju koupil podzim zkušenosti skoro žadne ale strašně se těšim na jaro a na naše prvni kilometry ani manypulace na mistě neni zas tak hrozna na velikost a vahu stroje ...jsem štastny a těšim se na vylety a na naši prvni větši cestu mam v planu sever Polska ...a jasny že i vylety po čechach kterych bude samozřejmě vic ...ted přez zimu vyčistim svody dam novy olej a filtry ...namontuji navigaci a celkově tu kočku zas dostat do krasneho stavu a lesku

Romn
Romn napsal 04.10.22 v 18:07