Jawa Perak (2022)

Vlastník Shrek11
Vloženo 1.10.2022
Aktualizováno 3.4.2023

Stylovka která jezdí za 3.5 litrů pohodlná rád s ní řezu zatáčky vzpomínka na staré časy vypadá dobře a jízdní vlastnosti také nejsou špatný akorát by to mohlo být vyrobené v ČR a ne v Indi

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm

První dojmy - Je to styl bobru vhodná i pro osoby malého vzrůstu, je to moto pro srcaře co mají rádi jawky. Prostě klasické jawa spracování a když na to sednete prostě ráj v duši ?

Motorku bych doporučil pro - Osoby malého zrůstu a všechny srcaře pro motocykly jawa

Doplňky na motorce - Žádné je to dokonalé a udělané tak jak to má být ani navigace ani nic jiného prostě člověk jede tam kam ho srce vede ?

Moto jsem si vybral hned po prvních fotkách které jsem vyděl, je to nádherný stroj který vrací do poválečných dob, klasika která je udělaná v módních křivkách nevadí tomu i horší cesty i sedlo je dosti pohodlné dá se na tom jezdit do 3.5 litrů je to nízká motorka s rozumnou váhou i vhodné pro děvčata nízkého vzrůstu a je to klasika stylu jawky nečekejte žádné ježdění po zadním je to normální moto rozumných jízdních vlastností žádná závodbička už styl moto Bobr určuje k čemu slouží ?

lessko
lessko napsal 18.05.23 v 21:40 10b.

Nech ti to jazdí

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 04.04.23 v 11:28 10b.

Nevím, co dělám špatně, ale na péráku mám s vymetáním zatáček velký problém. Jezdil jsem kyvky Jawa i ČZ skoro 20 let a vymetalo se to na starých silnicích jedna báseň. Ale na téhle prostě musím vysedat, jinak driftuje. Vážím asi málo, protože tlak v gumách si hlídám i teplotu, studená nesedí nikdy. Ale ta pohoda, jako na kývačce to není. Povrchy jsou dnes dobré i supersporty, jen já věčně driftím. Už jsem uvažoval, jestli to není v rychlosti, jenže tolik se to zase lišit nemůže. Tak nevím. Každopádně body za vkus a eleganci a hodně kilometrů kolama dolů.

velkykluk
velkykluk napsal 02.04.23 v 16:52 10b.

Moto hezké a asi i v dobré kvalitě za tu cenu. Jen nemohu souhlasit s tím určením pro srdcare . Peraka mám v originálu s logem FJ (jawari vi) a rve mi srdce,když vidím co dokáže Ind a ne Týnec. Pro mě to je jen kopie Jawy, velmi zdařilá, ale jen kopie. Ať Ti dobře slouží a kolama vždy pouze dolů.

milec
milec napsal 15.10.22 v 13:28 10b.

janbi
janbi napsal 08.10.22 v 21:11 10b.

Moc pěkný kousek, radost pohledět a věřím že i povozit se.
Být o trochu mladší a bez sem tam bolavých kolen, tak by přesně tohle byl můj výběr! Tohle má styl!
Ohledně místa výroby bych určitě neklesal na mysli, díky našemu dřívějšímu umu jak technickému tak i obchodnímu mají dnes Indové s Jawou daleko větší zkušenost a nejspíš to už umí i líp než my.
My se jako zkolonizovaná země můžeme chlubit jen cizími montovnami, a ještě jsme na to hrdí! Oni se koloniálni mocnosti už dávno zbavili.

Ať to šlape!