Suzuki GSX-S1000GT (2022)

Vlastník Hayapetr
Vloženo 1.10.2022
Aktualizováno 22.10.2022

krásný design, velmi dobré parametry, líbivá barva, požadované příslušenství a hlavně rozumná - do ničeho ti nekecá

Motorka koupena od FIRMA:GlobalMoto (Hradec Králové)

Honda NT1100: těžká, moc velká, zvláštní design
Yamaha Tracer 9 / 900: prostě se mi nelíbila

První dojmy - během pár kilometrů krásná souhra - pohodlné vedení, lehká, dobré těžiště, akcelerace (jen do 5000 otáček - záběh), přehledný a čitelný display-nepotřebuješ brýle; prostě krásné sportovní náčiní ;-)

Motorku bych doporučil pro - no přeci pro mne :-))) Jinak pro každého vyspělejšího a rozumného motorkáře/-ku.

Doplňky na motorce - to teprve přijde

Rozhodnutí padlo už při srovnávání značek, vzhledu, parametrů a výbavy dle katalogů. Pak jsem ji viděl "naživo na Vrbovce, ale černou!!! (fakt inteligentní barva pro takovou motku), a taky: nesahat, nesedat, neslintat (fakt ochota - asi neměl den).
První dojmy:
Zatím najeto 140km domů - krásné svezení, všecko fajn; jen ty stupačky - když se ze sedla postavíš, dají o sobě vědět do lýtek + musíš si jít špičkou boty dost hluboko pro řadičku při řazení nahoru (to půjde vyřešit).
Motor kultivovám Japončíky skvěle (jako vždy u Suzuki - 16 let na Buse). Ovladatelnost příjemná. Spolujezdec? - no to fakt neee
Ostatní až příště - doplním kufry + nějaký blbiny a uvidíme po záběhu a ve větším zatížení.
Kde se motorka cítí nejlépe? - no na dobrý silnici, za pěkného počasí a hlavně se zodpovědným riderem a kolama dolů

speroure
speroure napsal 24.01.23 v 22:19 10b.

Velmi pěkný stroj

allek
allek napsal 13.11.22 v 12:44 10b.

To co si psal o Vrbovce, je pravda. Já jsem jí tam koupil a ochota ni moc. Před tím jsem tam koupil GSX S1000 červenou a v roce 2017 ůplně jiná ochota. Hodně jezdím na Dubou. Až najedeš víc jak 1800km, tak dej vědět.nebo přijed na Dubou - mám několik dotazů. Přeji hodně super ujetých a radostných km. Allek.