Honda XL 1000V Varadero (2004)

Vlastník Epidem
Vloženo 27.9.2022
Aktualizováno 27.9.2022

Velký cesťák, po XTZ 750 sem chtěl něco silnějšího, novějšího, to se mi splnilo, je jako kdyby na ní někdo právě přijel ze salonu, ani škrábanec, prostě udržovaná terénem nepolíbená.

První dojmy - Zatím nebyla možnost toho moc najet, vyhovuje mi síla, sezení je stejné jako na XTZ, má krásný zátah motoru, jen na tu sílu a ovladatelnost si budu muset chvíli zvykat, bude nutná výměna obutí, je tam silniční a to mi moc nevyhovuje, preferuji něco s hlubším vzorkem, v DE to možná funguje ale u nás v CZ máme takové oranžové mužíky co plácají dírky v silnici štěrkem a tyhle gumy na tom vůbec nedrží. Trochu mě překvapilo že do zatáček si "lehá" sama, na to jsem nebyl zvyklý, mám se na příští sezonu ještě co učit jak tu potvoru zkrotit. :-D

Motorku bych doporučil pro - Pohodlný cesťák, není to pro závodníky

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, originál kufry, centrální stojan

Tuto motorku jsem si vybral protože bych ještě rád jel někam dál, moje stařičká XTZ už má přeci jen ten budík možná už 2x přetočený, nějaké to kilčo taky přibylo proto jsem se začal dívat po něčem víc cestovnějším a silnějším.
Motor mě překvapil slušným, na mě až překvapivým zátahem, ještě trochu poladit můj mozek abych s ní nejezdil jako s tenerkou, ta jela v podstatě od nuly, véčko u varana chce víc otáček.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 14.02.24 v 19:10 10b.

pěkná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.11.22 v 09:58 10b.

super

Romn
Romn napsal 28.09.22 v 12:24 9b.

super...