Yamaha MT-09 (2022)

Vlastník MrGreeny
Vloženo 22.9.2022
Aktualizováno 22.9.2022

Po předchozí motorce, Honda CBR 500R, bylo na čase přejít na něco silnějšího a pohodlnějšího

Motorka koupena od FIRMA:MMB (Mladá Boleslav III)

První dojmy - Motorka mi ihned padla do ruky. Zjistil jsem, že na motorce převážně cestuji na místa, kde si poté užívám zatáčky, takže jsem chtěl něco pohodlného (se vzpřímeným posezem) a zároveň něco na čem si můžu užit zábavu. MT-09 byla jasná volba

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil lidem, kteří si rádi užijí zatáčky a sem tam vyrazí na delší výlet. Myslím si, že je vhodná i pro začátečníky. Jelikož se dá nyní pořídit i ve verzi s 35kW, tak se dá řídit i s řidičákem skupiny A2

Doplňky na motorce -

Nechal jsem si nainstalovat originální černý "ochranný štít proti hmyzu", který má spíše estetickou funkci a skvěle doplňuje design motorky. Dalšími doplňky je návlek na brzdovou radiální pumpu a vyhřívané hefty, jelikož občas vyrazím na projížďku i v zimě.

Přímý link na obrázek musí být platná url.
Tento text podmínku nesplňuje:
0f5767c3326cb54ef3f4d57b83c1.jpg

Nezbytným doplňkem jsou také padáky a rolny. Časem přijdou i padáky do rámu motorky

Posledním doplňkem je držák na mobilní telefon od firmy SP Connect. Zatím jsem jej nepoužil, ale líbí se mi jeho minimalistický design a styl uchycení.

Zatím mám na motorce najeto okolo 300km a místy mě mrzí, že v zajíždění za ní nemohu moc brát, i když to je občas dost těžké to neudělat. Motor má krásný, jaderný zvuk, který se zhruba od 5000ot. změní v neskutečnou symfonii a máte chuť jet rychleji a rychleji. Bohužel oproti CBR 500R není pod sedlem příliš mnoho místa, spíš žádné, a proto jsem musel dokoupit kapsičku na nohu, ale to jsou maličkosti. Příští rok se chystám s motorkou vyrazit na výlety a už teď si myslím, že to bude skvělá společnice a nemohu se dočkat.

Paulano
Paulano napsal 23.09.22 v 10:33 10b.

Samíc
Samíc napsal 22.09.22 v 22:10 10b.