Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Vlastník Morpho88
Vloženo 18.9.2022
Aktualizováno 18.6.2023

Ta zlatá je prostě pěkná a s tím vysokootáčkovým motorem je zábava..

Suzuki SV 650: Málo muziky za stejné peníze

První dojmy - Na šestku z roku 01 je to moc pěkné svezení.. ke zvuku čtyřválce není co dodat, zvlášť když se dá vyhnat do vysokých otáček.. podvozkově super, nerovnosti tlumí velice dobře, to mě po 9ce hornetu hodně překvapilo.. velmi dobře se ovládá..

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoli komu se líbí..

Doplňky na motorce - Kufr i držák kufru jsem sundal.. nemám to rád na motorce a velký cestovatel nejsem :D , jsou tam o něco širší řídítka, určitě lepší ovladatelnost, je tam instalovaná usb nabíječka (šikovná věc)..

Chtěl jsem pro změnu z Horneta 900 přejít na dvouválec ale po projetí dvou SV650 a jednoho Fazera 600 jsem opět podlehl čtyřválci, navíc po tom co jsem zjistil jaká je zábava s vysokootáčkovým motorem bylo rozhodnuto.. dalším aspekt, který u mě rozhodl byl první pohled na infotainment, Fazer toho prostě nabízel mnohem víc (bylo fajn pro změnu vědět kolik zbývá paliva, kontrolky blinkrů na obou stranách, hodiny, možnost použití varovek, někdo by mohl říct, na motorce zbytečnosti stačí otáčkoměr, asi jsem rozmazlený ale rád jsem to vše uvítal..). Je to opět originální motorka, která se designem buď líbí nebo ne, nic mezi není a mě padla do oka. Chvíli jsem přemýšlel, že bych vyměnil přední světlo za klasiku bez masky ale po pár projížďkách s maskou se mi to zalíbilo tak jak to je a navíc to celkem dobře chrání před větrem o proti úplnému naháči. Jak už jsem psal, podvozek mě překvapil, pomalu jsem nevěděl, že jedu po české silnici.. Nejsem profík mám jen pár tisíc km ale motorku bych doporučil jak na delší cestu, tak na krátké svižné projížďky. K servisu nemám co, zatím jsem nic neřešil..

Fazerek
Fazerek napsal 04.10.22 v 17:00 10b.

Fazer forever!!!

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 26.09.22 v 08:57 10b.

Ta zlatá tomu Fazeru fakt sluší