Honda VFR 1200X Crosstourer (2020)

Vlastník Andrej
Vloženo 16.9.2022
Aktualizováno Včera v 03:07

Asi rok jsem hledal nějakou pohodlnější sestřičku k b-kingu a po dlouhém vybírání a hledání jsem konečně našel ?

Triumph Tiger 1200: Spolehlivost, zbytečně moc elektroniki
KTM 1290 Super Adventure: To samé
Honda CRF1100L Africa Twin: Malý výkon

První dojmy - Bál jsem se té výšky a váhy, ale ani jedno není po rozjezdu vůbec znát.

Tohle téma bych raději ještě přeskočil. Chtěl jsem cestovní enduro. Jednoduchá volba ? myslel jsem, triumph 1200 je jasná volba ale doma už byly 3 (včetně nového letošního modelu) a nějak mě ta spolehlivost elektroniky odradila. U KTM je zase vše v normě nebo normální ? táže výběr zbyl na pouze japonské cestovní enduro bez zbytečných elektropičovin.
U téhle motorky je věčné téma váha a výška. Váha tam je,ale není to žádná hrůza a po rozjetí se to řídí jako kolo. Když řídím b-kinga tak je to jako s čtyřicetiletou nymfomankou, která si to chce udělat po svém a Crosstourer je štíhlá osmnáctka, která čeká co všechno si k ní dovolíš a ona ti to s lehkostí dovolí:)
Výška je na mých 179 asi takové komfortní minimum, zvlášť když to chce člověk shodit z centrálu.
Když porovnám převodovky u Kinga a Crosstourera tak Honda jsou jako přesné švýcarské hodinky a Suzuki jako kladivo na čarodějnice ?

Bařislav
Bařislav napsal 24.09.22 v 14:36 10b.

Super tak at slouží kamaráde

Paulano
Paulano napsal 23.09.22 v 10:41 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 17.09.22 v 07:09 10b.

moc se mi líbí a také jsem po ní pokukoval. Tak kolama dolů.