Honda CB 1100/EX (2014)

Vlastník M.D
Vloženo 16.9.2022
Aktualizováno 18.9.2022

Krasavice inteligentní.Opravdová dáma.A téměř nikdo jí nemá.

První dojmy - Sednul jsem si na ní a navzdory 255 kg mi přišla na místě dost lehká.Oproti XJR 1300 a GSX 1400 velký rozdíl.Rozjel jsem se opatrně z obrubníku a ono nic.Ani zvuk,ani drncnutí.Neuvěřitelné a potom jízda samotná jakbysmet.A bylo rozhodnuto.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo si chce opravdu odpočinout a hledá perfektní a nezáludnou motorku.

Doplňky na motorce - Jen kufr a přibude držák na telefon kvůli navigaci, jinak to sem podle mého vůbec nepatří. Je dokonalá tak jak je.

K motorce jsem hned na místě přikoupil kufr, protože už měla originál nosič a retro helmu. Vyměnil olej a filtry, vyčistil, namazal a seřídil řetěz a pak už nic nebylo třeba. Tahle lady je všude tak čistá, že to vypadalo, jako kdyby na ní někdo jen vyjel z prodejny a to úplně všude. Neuvěřitelné a to měla najeto necelých 9000 km. Vlastně se na ní učím jezdit pomalu, protože o tom tahle motorka je. 80-100 jí sluší úplně nejvíc i když umí jet taky. Jízdní vlastnosti fenomenální. Lak takové kvality, jaký jsem ještě neviděl. Zpracování skvělé. Řazení jakbysmet.Tichý chod, ačkoliv je jen vzduchem a olejem chlazená a naprosto přirozenej posez. Člověk se nemusí o nic snažit, všechno jde samo od sebe, přirozeně a bez námahy. Na super biku neustále vyklepávám nedokrvené ruce a tady ani jednou. Když si chci odpočinout, sednu na tohle a nic mě netrápí. Cítím se jako král. Vynikající volba k silničnímu biku. Nechť jsou všichni tak v klidu a štastní, když jedou na motorce. Ať žije CB 1100EX. Howk, domluvil jsem.

callowsick
callowsick napsal 19.09.22 v 21:06 10b.

elegance na kolech

papiboy
papiboy napsal 19.09.22 v 09:13 10b.

Gratule, pre väčšinu dôchodcov najkrajšie retro všetkých čias, pre mňa určite.
Jasných 100 bodov.

JardaBar
JardaBar napsal 19.09.22 v 08:51 10b.

valasek
valasek napsal 19.09.22 v 07:45 10b.

O moc krásnější motorka už asi být nemůže Užij si ji

HONDAB
HONDAB napsal 18.09.22 v 20:23 10b.

Nádherná Honda, užívej si s ní spousty km.