Honda NC 750X (2020)

Vlastník Kormiii
Vloženo 8.9.2022
Aktualizováno 8.9.2022

Velmi dobra motorka pre vsetky mesto aj mimo

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

Kawasaki Z900RS: Cukavy plyn
Yamaha MT-09: Na mna vtedy prilis divoka

První dojmy - Hrozne "hodna" motorka, pre mna akurat vysoka, vyhovuje mi aj posed, sice pomerne tazka a velka, ale da sa s nou v pohode jazdit aj po meste, medzi motorkami zjavne nie je najsilnejsia, ale medzi autami je aj tak hviezda ;-)

Motorku bych doporučil pro - Idealne pre zaciatocnikov, odpusti vela, ale zajazdi si na nej kazdy. Nie je pre blaznov, ktori sa stazuju, ze MT-09 nema dost vykonu...

Doplňky na motorce - Padaky, vyhriavane rukojete, USB na nabijanie telefonu

Motorku som si vyberal, ked som po dlhej dobe nejazdenia chcel zase naspat do sedla. A po vyskusani asi 10 roznych strojov som zvolil tuto, a hlavne z tychto dovodov:
Uz nie som najmladsi, vselijake pokrutene pozicie za riaditkami uz nie su pre mna, tato motorka je dost vysoka, dobre sa mi na nej sedi, vydrzim aj dlhsiu jazdu.
Je to fakt hodna motorka, dost toho odpusti, co ak sa clovek vracia, je dost potesitelna vlastnost.
Nie je velmi silna, ale skor v porovnani s inymi motorkami, ale na cesty uplne staci. Myslel som si, ze ju po roku/dvoch vymenim za nieco silnejsie/viacej fancy, ale prisiel som na to, ze mi uplne staci, a vobec necitim potrebu.
A ten ulozny priestor miesto nadrze je dost navykovy!!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.11.22 v 10:06 10b.

super

Hunyady
Hunyady napsal 11.09.22 v 20:47 10b.

Mám ji taky. Taky jsem ji koupil, že třeba pak přejdu k silnější. Ale mám ji už 3 roky a nějak se mi do silnější ani nechce.
Ať Ti dělá jen radost .

Goodji
Goodji napsal 10.09.22 v 20:18 10b.

Geodet
Geodet napsal 10.09.22 v 11:28 10b.

Dobrá volba.

Pupi04
Pupi04 napsal 09.09.22 v 08:01 10b.

Skvělá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu