Honda CB 600F Hornet (2010)

Vlastník MichalDvorak87
Vloženo 2.9.2022
Aktualizováno 5.5.2023

Pěkný a zachovalý mazlík, se sterým bude radost vyrazit někam na výlet, a třeba s sebou vzít i nějaký ten baťůžek

Motorka koupena od FIRMA:LTR moto (Vršovice (Praha 10)) - Byl jsem velmi překvapený s přátelským a prozákaznickým přístupem. Motorku jsem měl delší dobu v hledáčku. Po domluvě se mi věnovali i po pracovní době s maximální péčí a ochotou. Po nákupu jsem odešel spokojený a natěšený, jak se na ní brzy projedu.

Kawasaki Z900: Možná někdy časem, až se trochu vyjezdím a bude mi vzhledem k mé výšce naháč vyhovovat.
Kawasaki Versys 1000: Možná někdy časem, až se trochu vyjezdím a nevyhovoval by mi naháč

První dojmy - Dělal jsem na starším modelu jízdy v autoškole. Na motorce se mi velmi líbí příjemně náběh výkonu, takže si i po dlouhé pauze nemusím mít hned obavy, že mě někde v zatáčce vysadí při neopatrnějším přidání plynu.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka, či mírně pokročilého by tato motorka mohla být určitě příjemná do ruky.

Doplňky na motorce - Motorka je prakticky v základu. Jsou na ní nainstalované pouze padací protektory a kované hliníkové páčky a ochrana chladiče. Časem bych na ní chtěl sehnat nějaký slušivý tankbag, abych nemusel stále na zádech vozit bágl.

Na této motorce zatím nemám ještě tolik najeto, abych se tu mohl nějak výrazně rozepisovat. Jízda na ní je velmi příjemná i pro začátečníka, či mírně pokročilého jezdce. Motorka krásně padá do zatáčky a po přidání plynu se z ní zas pěkně sbírá. Co se týče dostupnosti náhradních dílů, tak je jich spousta skladem a dále jich lze spoustu sehnat po bazarech. A pro šetřivé, tak je na motorku ještě spoustu aftermarket dílů, takže máte na výběr origo či neorigo. Brzdy jsou pěkně výkonné, i když mi připadá, že někdy do brzdění příliš často zasáhlo ABS i když nemuselo. Jakmile s ní budu mít najeto víc km, tak rád ještě nějaké info doplním

Samíc
Samíc napsal 02.09.22 v 21:49 10b.

JardaBar
JardaBar napsal 02.09.22 v 21:00 10b.