Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Jakubicko
Vloženo 30.8.2022
Aktualizováno 30.8.2022

Kúpil som ju ako projekt. Chcel som ju dostať do stavu novej motorky ale momentálne na ňu nemám moc času.

Honda CBR 600F: Cena

První dojmy - Na svoju veľkosť je mimoriadne dobre ovládateľná a mrštná. Pre šoféra dostatočne pohodlná aj na dlhšiu jazdu ale nie je to touring. Najdlhšia jazda na 1 zastávku 310km. Nevýhoda je manévrovanie v meste a to že na semafóroch je stále horúca

Motorku bych doporučil pro - Odporúčam CBR pre niekoho, kto ma rád svižnejšiu jazdu mimo obce, na okruhu alebo na nočnú jazdu mestom bez v??šej premávky.

Doplňky na motorce - Úpravy z mojej strany jedine ukazovateľ zaradenej rýchlosti a USB výstup na nabíjanie.

Je to krásna motorka. Pocit z výkonu nemá chybu a keď sa dostanete nad 6000rpm tak sa zobudí znova a ťahá ešte viac. Najspokojnejší som bol s platničkami BREMBO na sériových kotúčoch. Zastavia CBRo z 200-50 takmer okamžite. Stoppie na nej nie je problém. Podvozok plne nastaviteľný vpredu aj vzadu je lepší tvrdší, neublíži ani komfortu. Na kľukatých okreskách sa cíti najlepšie. Mesto pre ňu predstavuje problém najmä kôli chladeniu, ale nikdy sa nedostala nad 98°C. Spolujazdec je samovražda pre oboch zúčastnených, hlavne kôli vysokému posedu. ideálne vymeniť zadnú sedačku za plastovú "záslepku", čím sa aj zväčší úložný priestor. Ten ma prekvapil asi najviac, vojde sa doň aj klasická lekárnička z auta a nejaké tie drobnosti ako napríklad rukavice, powerbank-a, plechovka redbull-u a podobne. Spotreba sa pohybuje okolo 6-8L, podľa štýlu jazdy. Raz sa mi podarilo 300km na plnú nádrž. Zatiaľ som s ňou bez poruchy. Len olej, filtre, sviečky, brzdovka, ... K motoru je horší prístup kôli rámu, ale inak s trochou ohybnosti v prstoch sa podarilo všetko.