Yamaha TT 600 E (1997)

Vlastník BronakK
Vloženo 29.8.2022
Aktualizováno 13.1.2023

Taková průměrná motorka, když za to vezmete tak to trochu letí, ale jinak je to taková pohoda

Yamaha XT 600 E: žádná nebyla v cenovce
Suzuki DR 650 SE: žádná nebyla v cenovce

První dojmy - Jelikož jsem koupil snad nejlevnější E na bazaru, tak to je takovej střep, kuchnutý výfuk zvuk takovej ostrej, pisklavej, ale dostal sem další DB killery a s tím se dá laborovat. Motorka zřejmě dlouho stála, gumy z roku 04, na gumach plošky, chčijou vidle, taková uskakana, pulzující přední brzda, hroznej vzhled, údajně dělanej vršek motoru tak 500km zpátky , pochybuju, po 100km co sem najel začali foukat ventily

Motorku bych doporučil pro - Takovej univerzál pro všechny a všechno, akorát je to docela vysoká koza

Doplňky na motorce - Kuchnutý výfuk, maska z Husky701

Tak jsem si koupil nejlevnější E s papírama na bazaru, chtěl jsem něco co si předělám podle sebe v době přes zimu a zároveň budu rehabilitovat koleno po operaci. Práce jak na kostele, ale věřím že až bude hotová bude super. Najel jsem ještě pár set km před operací abych tak nějak věděl co chci upravit a kdyby měla o pár koníků víc tak to bude hodně slušný a poladit podvozek a brzdy. Ten předek moc nebrzdí, tak jakoby pulzuje. První úprava byla maska z Husqvarny 701 a sundání zrcátek ? Jinak to jede hezky, jde pěkně za plynem, ale začali foukat ventily takže o starost víc ? Uděláme, odladíme a bude to pecka.

PSanec
PSanec napsal 29.08.22 v 17:47 10b.

Jsi borec. Motorka ze starý japonský školy. Mám Hondu XR400 a XR650R,nesmrtelný motorky. Ať se ti daří.