Yamaha Tenere 700 (2022)

Vlastník McSnek
Vloženo 28.8.2022
Aktualizováno 11.9.2022

Krásná, úžasná, zatím si užívám. Původně se mi moc modrá nelíbila, ale teď bych neměnil.

Motorka koupena od FIRMA:Kaval, spol (Rybáře 5)

Aprilia Tuareg 660: Možná kvůli ceně, možná že víc věřím Yamaze. Na člunu mám taky Yamahu a je super.

První dojmy - Motorku jsem přebíral v lehkém deštíku, tak jsem se trochu obával nových gum. Je hodně citlivá na plyn (oproti Aprilii určitě), tak to mě na prvním kruháči trošku překvapilo. Nicméně všechno proběhlo dobře a v pohodě jsem dorazil domů. Otrava je vydržet zajíždění, když holka tak chce ... :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co chtějí spolehlivou, zábavnou motorku bez zbytečných pomocníků.

Doplňky na motorce - Boční kufry Kappa, horní a dolní rám (Motea.de), vyšší plexi s homologací PUIG (motozem.cz), 2x USB (originál je zapalovač 12V), hlavní stojan (originál) a LED blinkry.

Co se týče jízdních vlastností (mám najeto něco přes 2 000 km), nemůžu říct nic negativního. I při agresivnější jízdě je motorka velmi jistá. Brzdí taky velmi dobře.
Super se chová i ve stoje a díky tomu, že nemá žádné asistenty (ABS se dá vypnout) je velmi zábavná. Není problém s ní projíždět zatáčky driftem (a to nejsem žádný super jezdec). Má perfektní zvuk i bez Akrapa. Kolega z práce má MT7 a ta má zvuk až nudný. Komfort je ucházející až na plexi. Vítr fouká přímo do helmy (mám 183 cm).
Vyměnil jsem za větší a je to úplně někde jinde. Cestování vyzkouším příští týden. 300 km v kuse ale není vůbec žádný problém. To jsem dal několikrát.

cudlaz
cudlaz napsal 05.03.23 v 13:29 10b.

Myschan
Myschan napsal 03.03.23 v 14:34 10b.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 11.09.22 v 17:41 10b.

alterego
alterego napsal 10.09.22 v 20:38 10b.

stm01
stm01 napsal 07.09.22 v 12:29 10b.

Krasavice