CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník JosefS
Vloženo 16.8.2022
Aktualizováno 22.3.2023

Klasické cenduro v pěkném hávu, za rozumnou cenu. Dříč, který se ti odvděčí a vyloudí úsměv na tváři.

Motorka koupena od FIRMA:Journeyman CZ (Praha 4-Háje)

Honda VFR 1200X Crosstourer: důvod neuveden
Yamaha XT1200Z Super Tenere: důvod neuveden

První dojmy - Příjemné svezení, nejprve si zvyknout na posed, ovládání, ale to bylo za chvilku, tak pak už jen naprostá spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo chce novou motorku a dobře vybavenou za rozumný peníz.

Doplňky na motorce -

Zatím najeto přes čtyři tisíce za měsíc a půl, spokojenost, jak na dlouhé cesty, tak i na výlet okolo komína. Při delším cestování vibrace do nohou vadí, ale co by člověk chtěl od dvou buchu. Jinak příjemné překvapení, motor je dříč sebere se od spoda a pak v pěti tisících ukáže své KTM geny, změní se ve sportovní náčiní. Takže nezbylo než trochu přitvrdit podvozek. Po zajetí překvapila i spotřeba. Pro mě dobrá koupě. Doporučuji všem co chtějí novou motorku s pěknou výbavou pro cestování. Manželka je též na místě batůžku spokojená s místem a komfortem jízdy. Tak už najeto 7,5 tis spokojenost, po podzimní opravě software jiná moto a spokojenost, je vidět, že se někdo také zajímá o chyby a opravuje je. Další sezóna přede mnou a tak se uvidí, jak bude dále vše fungovat. Vřele doporučuji.

Kamil_1985
Kamil_1985 napsal 25.03.23 v 20:48 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 23.08.22 v 11:17

LazyFrog
LazyFrog napsal 22.08.22 v 22:14 10b.

Moc pěkná, ať slouží.

Johny_R
Johny_R napsal 17.08.22 v 08:53 8b.

jardusking - odpovím za kolegu, měl jsem to na RVM. Po upozornění kolegy jsem se díval co praví zákon a je to zakázané a lehce a přísně stíhané. Takže jako prevenci před dohadováním s orgány jsem to sundal. O STK asi nemluvě.
Kolegovi přeji s CF Moto hodně radosti a spokojenosti, hlavně radostně a bezpečně.

jardusking
jardusking napsal 16.08.22 v 21:44 7b.

Ahoj, chci se jen zeptat, že hodit tu mříž (nevím jak jinak to nazvat ) asi z Aliexpresu, před ty světla... to se jako u nás smí a je to legální?
Co vím, tak STK má problém i s daleko minimalističtějším řešením.
Díky za info.