Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník Motorr66
Vloženo 1.8.2022
Aktualizováno 7.8.2023

Dlouho jsem hledal, až jsem našel

První dojmy - Po NC - ku je to další level. Výkon, vzhled, zvuk, jistota v terénu. Je vybavena podvozkem Touratech, spousta možností nastavení jak na silnici a dlouhé přesuny po dálnici, tak na vyřádění na šotolině, polní cestě.

Doplňky na motorce - Africa byla vybavena vyhřívanými hefty Honda, padáky Touratech, Alu kufry Givi, výfuk Remus, vysoké plexi, přídavná světla, přimazávání řetězu.

Tuto mašinu jsem chtěl už dávno, má slušivý design - Trikolóra - poskytuje spoustu možností jak na silnici, tak v terénu. Mám verzi DCT, protože moje levá noha je po bouračce v mládí neschopna ohybu a řazení klasickou páčkou. Podvozek úžasný, brzdy celkem ostré, výkon motoru vyhovuje pro jízdu ve dvou, což upřednostňuju, jezdíme hlavně s baťúžkem Jankou. Při mojí výšce 178cm je ovladatelnost parádní, jízda ve stupačkách je zážitek. Pokud ji člověk nehoní příliš, tak spotřeba je okolo 5L/100km. Ale neřeším větší spotřebu při ostřejší jízdě po dálnici, je to o svezení a pocitu. Každý rok vyrážíme na zahraniční mototrip, Africa uveze náklad jako malý oslík v Bosně. Motocestovatelům mohu jen doporučit. Je potřeba zvážit a vybrat správnou velikost a obsah kufrů, Alu set vypadá hodně líbivě.

dedikzk
dedikzk napsal 03.08.22 v 14:15 10b.

Hodně pohodových km

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.22 v 23:54 10b.

super

Kakulin
Kakulin napsal 01.08.22 v 16:45 10b.

Parádní mašina, lépe si si nemohl vybrat, trikolóra je nádherná, s DCT budou výlety jedna báseň, přeji mnoho bezpečných kilometrů,