renocar_unor

Moto Guzzi V10 Centauro (1997)

Vlastník Vladimir
Vloženo 17.4.2005
Aktualizováno 2.2.2013

V10 Centauro pro okopotěšení a poježdění. .leštěné padáčky,stavit. tlumič řízení. Stavitelný podvozek. Chci si jen změnit motorku v profilu a vy mě nutíte si tady vymejšlet cinty. Prostě designovej výstřel od fabriky jakej se tehdá neviděl.

První dojmy - Chtěl jsem ji, koupil ji, jezdil ji a zbořil. Je trochu těžší ale slušnej podvozek a výbornej motor. Jezdila fakt dobře, tah už od nejnižších otáček . Prostě tam ten motor byl znát , taková byla živoucí. Do zatáčky je jí potřeba trochu pomoct a na rovince pěkně táhne. Měl jsem na ní vyžší stupačky z V11 s těma standardníma jsem dřel v zatáčkách špičky. Kapotka fakt fungovala, a při silničních limitech byla stabilní.

Dlouho jsem po ní koukal a hledal. Nejsem zrovna cestovatel tak mi nevadí ne zrovna nejpohodlnější posez. Jezdim jen po Čechách, srazy Guzzi a do kolbenky.
Výbornej motor. Jezdila fakt dobře, tah už od nejnižších otáček . Prostě tam ten motor byl znát , taková byla živoucí. Do zatáčky je jí potřeba trochu pomoct a na rovince pěkně táhne. Měl jsem na ní vyžší stupačky z V11 s těma standardníma jsem dřel v zatáčkách špičky. Kapotka fakt fungovala, a při silničních limitech byla stabilní.

kuzmič
kuzmič napsal 22.12.15 v 11:20

Tak to po Aviích už i přívěsy pro koně objíždět s respektem a velkým obloukem...?
Centauro se mi vždycky moc líbilo...

shewcza
shewcza napsal 03.01.13 v 20:35 10b.

Tak to je velká škoda, krásná motorka to byla... Hlavně že jsi ty v pořádku a celej.
Dej mi potom vědět jak jsi dopadl s ČKP. Ahoj

Dr.Houba
Dr.Houba napsal 19.11.12 v 09:04 10b.

Nejhezčí Guzzi poslední doby...škoda ji :´-

Vladimir
Vladimir napsal 25.09.11 v 11:45

Mnoho km už asi nebude, poněvadž sem se potkal s přívěsem na koně a od té doby je v pár bednách.

dva_hrnce
dva_hrnce napsal 15.12.10 v 13:23