Suzuki SV 650 (2017)

Vlastník Loader
Vloženo 31.7.2022
Aktualizováno 29.3.2024

Cestou domů jsem si říkal, že jí děti budou říkat beruška. Když ji viděla žena, řekla o ní, že je to pěkná děvka a měla pravdu.

Yamaha MT-07: Tuctová, malá, nový model už není tak hezký a starý model stojí na bazarech stejně, jako když ho začali prodávat.
Kawasaki Z650: Cena, vzhled.
Honda CB 600F Hornet: Už moc stará.
Honda CB 650R: Cena.
Yamaha FZ6 N: Už moc stará.
Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: Původně jsem myslel, že cruiser bude něco pro mě, ale asi ještě na to nemám věk.
Suzuki SV 650X: Na bazarech nedostupná, nebo \"podezřelé\" kusy

První dojmy - Motor hezky táhne od spod. Krásný zvukový projev. Moto co má "charakter".

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a pro každého, kdo hledá lehkou, obratnou a dynamickou motorku a nepotřebuje si honit ego rychlostí. Díky nízkému sedlu vhodná i pro menší postavy.

Doplňky na motorce - Padáky, tankvak Suzuki, reflexní proužky na ráfky, stavitelné páčky, brašny SW-Motech Blaze, kryt motoru z VStrom 650, sedlo DDT Custom, zrcátka v řídítkách, výfuk Scorpion serket taper, držák na mobil QuadLock s bezdrátovým dobíjením

Průměrná spotřeba - 4.72644 l/100km

Vždy se mi líbily vidlicové dvouválce, a tak se mi v hlavě dlouho motaly cruisery a choppery, pak MT01 a Buldog.

V autoškole jsem dostal na cvičiště starou SV650 s tím, že když to zvládnu na tomhle, už to zvládnu na všem. Neodpouští, při nízkých otáčkách je každý milimetr pootočení plynu znát a když se k ní člověk chová na hulváta, tak mu dá jasně najevo, že se jí to nelíbí. Na druhou stranu, výborně naučí práci s plynem. A tak, když jsem našel inzerát na zánovní SV650, sice z druhé strany republiky, ale s nájezdem menším, než se prodávají předváděcí kusy, nebylo o čem přemýšlet.

Brzdy by mohly být ostřejší, ale jsou dostatečné, je akorát potřeba víc "zabrat".

Při vysokých rychlostech, bez ochrany/plexi je jako každý jiný naháč od určité rychlosti (140km/h) prostě nepříjemný.

S původním sedlem jsem absolvoval pár výletů (500km+/den), šlo to, ale bylo to utrpení.

Ideální motorka do města, ježdění "kolem komína".

V deníku motorky jsou popsané všechny úpravy.

Milanek13
Milanek13 napsal 15.08.23 v 10:37

Moc pěkně vymazlené SVčko

Jerry_jr
Jerry_jr napsal 18.09.22 v 10:01 10b.

Moc pěkná! A pěkně jsi ji vyfotil. Jak se ti jezdí na těch Angel GT? Také chci obout něco od Pirelli.

Samíc
Samíc napsal 07.08.22 v 11:20 10b.

Moc pěkná

Clint.
Clint. napsal 06.08.22 v 16:25 10b.

Krásná taky se ji nemůžu nabažit

callowsick
callowsick napsal 05.08.22 v 20:17 10b.

SV se povedla od první generace
snad bude ještě dlouho v nabídce