bmw_renocar_srpen

Suzuki SV 650 (2017)

Vlastník Loader
Vloženo 31.7.2022
Aktualizováno Včera v 14:39

Cestou domů jsem si říkal, že jí děti budou říkat beruška. Když ji viděla žena, řekla o ní, že je to pěkná děvka a měla pravdu.

Yamaha MT-07: Tuctová, malá, nový model už není tak hezký a starý model stojí na bazarech stejně, jako když ho začali prodávat.
Kawasaki Z650: Cena, vzhled.
Honda CB 600F Hornet: Už moc stará.
Honda CB 650R: Cena.
Yamaha FZ6 N: Už moc stará.
Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: Původně jsem myslel, že cruiser bude něco pro mě, ale asi ještě na to nemám věk.
Suzuki SV 650X: Na bazarech nedostupná, nebo \"podezřelé\" kusy

První dojmy - Motor neuvěřitelně táhne od spod. Jeho zvukový projev je něco mezi kroskou a chopperem.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo hledá lehkou, obratnou a dynamickou motorku a nepotřebuje si honit ego rychlostí.

Doplňky na motorce - Padáky, tankvak Suzuki.

Vždy se mi líbily vidlicové dvouválce, a tak se mi v hlavě dlouho motaly cruisery a choppery, pak MT01 a Buldog.

Nakonec jsem v autoškole dostal na cvičiště starou SV650 s tím, že když to zvládnu na tomhle, už to zvládnu na všem. Neodpouští, při nízkých otáčkách je každý milimetr pootočení plynu znát a když se k ní člověk chová na hulváta, tak mu dá jasně najevo, že se jí to nelíbí. Stejně tak při vysokých rychlostech. Nechtěl jsem "kapoty". Mám rodinu, hypotéku, musím jezdit normálně. Bez ochrany/plexi je jako každý jiný naháč od určité rychlosti prostě už nepříjemný. Nepříjemný tak, že už je znát, že ani SVéčku se už tak prostě jet nechce. Brzdy by mohly být ostřejší, ale jsou dostatečné. Nad 5t. otáček úžasný zvuk - něco mezi kroskou a chopperem.

Za mě ideální motorka do města, ježdění kolem komína atp. Akcelerace úžasná, zvuk nezaměnitelný. Spotřeba na denní ježdění super (cca 4,2L/100km po městě a jízdu si užívám). Hodina, hodina a půl v sedle je ok, ale vzhledem k mé postavě budu časem měnit sedlo.

Samíc
Samíc napsal 07.08.22 v 11:20 10b.

Moc pěkná

Clint.
Clint. napsal 06.08.22 v 16:25 10b.

Krásná taky se ji nemůžu nabažit

callowsick
callowsick napsal 05.08.22 v 20:17 10b.

SV se povedla od první generace
snad bude ještě dlouho v nabídce

Fyro
Fyro napsal 01.08.22 v 20:16 10b.

pěkná