CFMOTO 650MT (2021)

Vlastník aladar14
Vloženo 28.7.2022
Aktualizováno 11.8.2022

Hezký design a vyhovující papírové hodnoty

Benelli TRK 502 X: výkon
Honda NC 750X: cena

První dojmy - Vyzvednuta začátkem března a první cesty jsem si užil.

Doplňky na motorce - padáky, kufry, vyhřívané rukojeti

Při první vyjížďce se na displeji objevila chyba P0300 + P0301 a motorka se chvěja jako malé děcko, které nechce jíst mrkev a nejde do výkonu.
Po konzultaci s prodejcem stroj odstaven a posléze předán k opravě.
...
Takto to pokračovalo dokola.
Z prvních 100 dní vlastnictví byl stroj 74 dní v poruše a z toho 45 dní v servisu.

V současné době už se závada neobjevuje, ale chvění stroje při určitých otáčkách a činnostech se opět objevuje (doufám, že závada nebyla opravena zaslepením čidla stylem: Není čidlo - není problém).

Zatím jezdím a uvidím co se stane. Bohužel se zatím obávám velké vzdálenosti, nedej bože zahraničí.
V období, když byla v pořádku, jsem si na ni celkem zvykl.
Příjemné cestování, jak na kratší, tak dlouhé cesty, nevadí jí dálnice, ani okreska.
Doufám, že se mi ji podaří dát dokupy, ať si taky konečně užiju.

doplněno 2022/08 - ve spolupráci se servisem odstraněna chyba zapalování a pravděpodobně i příčina chvění. U zapalování pravděpodobně byla chyba v zapojení nového příslušenství.
No a chvění: - chyba byla - počítačově řečeno - mezi klávesnicí a židlí. Snahy jezdit na nízkých otáčkách.

Johny_R
Johny_R napsal 28.07.22 v 12:07 8b.

Ahoj, podle kódu blbne zapalování a to na prvním válci. Od špatné svíčky, po špatnou elektroniku, cívku, kabely, mechaniku ... to může být vše. To pak způsobuje i ten snížený výkon a vibrace - což je jasné, když válec neběží a nebo jde jen občas. Reklamovat, dokud nebude OK.
Hodně zdaru a spokojenosti a brzké vyřešení.

hansdorf
hansdorf napsal 28.07.22 v 10:29 6b.

Všem přeji jen dobré , ale tady bych motorku vrátil - musí být v záruce a jde podle toho co píšeš o podstatnou vadu užívání věci. Vůbec se nerozpakuj , svoje prachy sis taky musel vydělat .
Abych se klepal, že to vydrží při cestě dál, no to by mě mohlo omejvat. Na sladký sliby,že se to srovná apod. vůbec nedej , jde jen o kecy.