Jawa Perak (2021)

Vlastník Camfi
Vloženo 24.7.2022
Aktualizováno 24.7.2022

Měl jsem našetřené nějaké peníze navíc, zrovna řádí inflace jako kráva a než je nechat ležet ladem, tak jsem si řekl že tuhle motorku prostě musím mít i přes to jaké je v současnosti vedení Jawy diletantské stádo hňupů a zlodějů kteří dokázali max využít

Royal Enfield Classic 350: důvod neuveden
Royal Enfield Bullet 350: důvod neuveden

První dojmy - První jízda byla až při odvážení motorky domů od prodejce. Ale sedla jako hrnec na prdel, takže ničeho nelituji. Průběh výkonu super, řazení intuitivní a ovládání jednoduché protože má těžiště nízko.

Motorku bych doporučil pro - Každému komu se to líbí ať neváhá a jde do toho.

Doplňky na motorce - Úpravy a doplňky:
místo bílé indické SPZ jsem dal rolku na lékárničku a vestu.
V pravém kastliku nastálo připojena diagnostika přes BT.
Vlastnoručně vyrobený zadní nosič z nerezu, nosnost testována na 150kilo úplně v klidu..

Dálnice jsou utrpení. Sedlo je pohodlné možná na první půlhodinu pak už ani moc ne. Jezdím většinou do obchodu nebo do práce pár km. Jedná cesta 150km za kamarádem na Jižní Moravu stačila..
Určitě budu motorku trochu upravovat. Začneme vyříznutím bandasky pod rámem = Euro5 kurvítko. Dál je v plánu změna pozice stupaček a určitě bude nutné udělat i prepákování. Mám 193cm a v sedě patama už ryju do kastlíků. Není to prostě pohodlný posez pro většího člověka.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 25.04.23 v 13:15 10b.

Pohodlná není ani pro prcka, pokud trochu jede. Při cmrndání do stovky snad, ale při opravdové jízdě nezůstane zadek v sedle. Ani mně se při metru sedmdesáti nevejdou nohy ke kastlíkům. Vážně nechápu, jak se na ni můžeš poskládat. Stejně ti ale fandím. Jen bacha na stojan, loni mi na parkovišti lehla na nohu a skončil jsem na operaci se zlomeným nártem. Tak si ji užij a hodně fajn kilometrů.

Snekofon
Snekofon napsal 25.07.22 v 11:10 10b.

Mně teda "nový Pérák" moc nesedl, ale 10b za úpravy - tu hroznou Indickou přední značku pryč, nebo jak píšeš zamaskovat rolkou...stříknout nosič do černé, dát místo textilních kožené brašny v odstínu sedačky a bude to hned vypadat k světu... tak ať jezdí.

HonziVFR
HonziVFR napsal 25.07.22 v 06:52 10b.

rade35
rade35 napsal 24.07.22 v 13:30 10b.

Fyro
Fyro napsal 24.07.22 v 13:21

místo otazníku měl být , nějak mi to blbě píše