renocar_unor

Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník Vlada
Vloženo 23.7.2022
Aktualizováno 11.9.2022

Honda Africa Adventure Sports,doplnky jen hlavní stojan, alu kufry, el. podovozek, rozšíření bočního stojánku a ještě mám padáky.

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - autorizovaný dea - Bezva přístup, vše co se řeklo to se dodrželo, vubec nelituji cesty do jižních čech přes to, že jsem ze středočeského kraje.

BMW R 1250 GS : Mě se vždy líbily ty starší modely BMW, i jsem jednu GS 2009 měl, ale ti noví vodníci už tak hezký nejsou, ale chápu že pokrok nezastavíš. Navíc přece jen cena už byla na mě moc.

První dojmy - Velikostně je na mě akorád. Větší moto už bych nezvladnul a ani nechtel. El podvozek je super, i když jsem si zprvu myslel že je to kravina. Je to už moje 7 dmá Honda, tak jsem veděl do čeho jdu.

Motorku bych doporučil pro - Určite vyzrálejší jezdec, který preferuje spíš pohodlí, 75 kw není nic moc, mě naprosto vyhovuje.

Doplňky na motorce - origo kufry jen boční, abych přehodil nohu, boční padáky, hlavní stojan, rozšíření bočního stojánku. Jinak nic.

Chtel jsem pohodlný stroj na cestování do silnici, do terénu nejezdím, u Hondy jsem začal a u Hondy jsem skončil. Za ty peníze super motorka. Mohla by být mín plastová, ale to už jsou dnes všechny podobné motocykly.

Fratr
Fratr napsal 19.09.22 v 09:37 10b.

Dobrá volba Ať ti dobře slouží.

Kozička750
Kozička750 napsal 11.09.22 v 21:48 10b.

Ať ti dělá jenom radost !

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.08.22 v 00:04 10b.

super

dedikzk
dedikzk napsal 26.07.22 v 14:01 10b.

zdar tak už nebudu ve Staré Bouli s afričankou sám Hodně pohodových km

PSanec
PSanec napsal 23.07.22 v 17:53 10b.

Pěkná motorka, v dobrém slova smyslu blbuvzdorná. Synové je taky mají. Maximální spokojenost. Výborně si zvolil. Přeji jen super km.