Triumph Tiger 850 Sport (2021)

Vlastník Zdeněkhr
Vloženo 3.7.2022
Aktualizováno 10.7.2022

Triumph, tří hrnek, od kterého by se WV mohl učit.

První dojmy - Po mém těžkotonážním SuperTenere na který jsem už neměl sílu (260 kg oproti 196 kg) se cítím jak na novém carbonovém kole.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, je lehoučká.

Doplňky na motorce - Je toho dost, padáky, přídavné světla, zvýšení větrného štítku, sklo na displeji, mřížka před světlem, nosiče kufrů od Givi, zadní ALU kufr 52l Givi, zadní přídavný blatník (ten půjde dolů, je to hnus ala GS ) mřížky chladičů, blastry SW motech, přimazávání řetězu, vyhřívání gripu, rozšíření bočáku, malý kufřík na nářadí, vyvíšení řidítek, tankvak od Givi. Ještě dokoupím boční kufry.

Zatím toho moc není. Včera koupeno a dovezeno 180 km ze Slovenska. Děkuji tímto slovenskému prodejci, za krásný stroj. Při převzetí měl najeto 1200 km. Prostě lehce zajetá novota, na kterou díky vytížení a pracovních povinností neměl čas. První dojmy absolutně skvělé, motor, posez i ovládání na velmi vysoké úrovni. Fotky a další postřehy budu později přidávat. Je to pro mě, něco nového, jiného. Moc dobře ovladatelný stroj. Toť první dojmy.
8.7. 22 namontované prodloužení řidítek a najeto 320 km. Myslím že to bylo k prospěchu věci. Mám z řízení lepší pocit (186 cm). Ještě aby si zvykl i zadek , po 200 km už začal bolet. To půjde, u předešlých strojů bylo sezení horší. Nyní mě čeká zaslepit horní část zadního blatníku, je tam díra pro efekt, jinak si to nedokážu představit co s tím výrobce zamýšlel. Polovinu cesty jsem projel za deště a přes ten otvor stříkala voda ven. Nebýt tam kufr, má to všechno žena na zádech. Taky jsem implantoval držák mobilu. Inspiroval jsem se držákem z AliExpress, za který jsem odmitnul dát prašule. Za dva plíšky a kousek ALU tyče 600 Kč? To už tedy né. Další poznatek. Kolega co se mnou jezdí říká že jde mnohem více přes den vidět moje originál denní svícení než tlumené světlo. Taky dobrý, ten světelný podpis je jedinečný.

Bake
Bake napsal 11.07.22 v 10:26 10b.

He he, když to dobře dopadne, ve středu od Tebe budu mít blatníček Jinak moc dobrá recenze, pod kterou se rád podepíšu Tak ať Ti jezdí

Triny
Triny napsal 08.07.22 v 11:38 10b.

Koukám, že je nás víc, co máme dobrý vkus.

Pe3k
Pe3k napsal 06.07.22 v 21:57 10b.

Ten displej, ten mě bere. Těším se až uvidím naživo.