renocar_unor

Vlastník tony33
Vloženo 3.7.2022
Aktualizováno 3.7.2022

Proste Vespa. Máš len dve možnosti. Milovať alebo nenávidieť

První dojmy - Tak padla do ruky okamžite. Je to na ovládanie ako bicykel. Keďže som bol dlhodobo rozhodnutý že keď skúter tak jedine Vespa som spokojný.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého.

Doplňky na motorce - Na moto bolo nainštalované vysoké plexi ale ten som dal dole nepáči sa mi. Možno časom nižší. Uvidíme.

Vespu som vyberal rozhodne srdcom. Proste sa mi páči a hotovo. Potom sa ĺahšie tolerujú aj slabšie stránky ktoré určite má no nejako sa na ne zatiaľ nemôžem sťažovať. Pre niekoho to môže byť výkon pre niekoho vzhľad pre niekoho menší priestor pod sedlom kde nezmestíš prilbu. Určite sú v tejto kategórii výkonnejšie priestrannejšie a neviem čo ešte skútre no majú jednu slabosť. Nie je to Vespa. Keďže moto zasa nevlastím dlho tak zatiaľ reálne dodám prvé dojmy. Motoricky pre jedného úplne v pohode. 100 km/h celý deň bez problémov. Pohodlie tak isto pri jednom človeku super. Pri dvoch už je to o kompromisoch. Úložný priestor je uspokojivý aj vďaka kufru. Bez neho už je menší. Super je že vanička nieje pripevnená na pevno takže ju iba vytiahnem odnesiem a pri ďalšej jazde znova vrátim späť. Tento model má karburátor čo bol zámer mám rád tieto jednoduché záležitosti. Vespu som kupoval pre víkendové jazdenie a 99% sólo výlety a zatiaľ veľká spokojnosť. Po sezóne určite doplním skúsenosti. Zatiaľ nadšenie a spokojnosť.

callowsick
callowsick napsal 03.07.22 v 16:27 10b.

Hodně super kiláků přeju!
Vespa si táhne tu svou dlouhou historii, jako stará whiskey chuťovej dozvuk to se moc napodobit nedá

Milan1963
Milan1963 napsal 03.07.22 v 12:33 10b.

Pěkná, Italové umějí...

Pes69
Pes69 napsal 03.07.22 v 10:34 10b.

krásná!! ..což od mě je trochu vychýlený názor, ale což ..