renocar_unor

Honda NT1100 (2022)

Vlastník HONDAB
Vloženo 29.6.2022
Aktualizováno 22.10.2023

Čekal jsem skvělou motorku a to se splnilo.

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice)

První dojmy - Jako fakt velká motorka, pohodlná,široká řídítka, ochrana proti větru hodně, ale hodně dobrá. Co ze sebe vydává výfuk za zvuk, to nechápu jak kluci z Japonska zhomologovali. Automat DCT jsem chtěl a vůbec nelituji, pecka.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně dálkoplazům a všem.

Přemýšlel jsem o pár jiných strojích, ale já chtěl automat a už na podzim jsem od dealera Hondy věděl, že přijde tato motorka.
Moto už mám po prvním servisu v Honda Moto Hlaváček v Olomouci a musím jen pochválit, spokojenost, budu se sem vracet.
Momentálně najeto něco přes 2 tisíce km a veliká spokojenost. Před tím jsem měl Suzuki GSX 1250 fa, obě motorky nelze porovnávat. Toto je jinej svět.
Motor dvouhrnek je neskutečný, jak si dupe, ale dovede jet hodně ostře, pohoda i dravost. DCT to je kapitola sama o sobě, člověk se musí naučit ji ovládat a potom je to pohodička za řidítky. Jako kickdown nečekaná věc, jak když dostaneš kopanec od bejka, to ti voči zapadnó a letíš.
Podvozek nastaven z výroby na kluky japonský, což su stejná váhová kategorie, no asi o trochu víc, ale nepotřebuji měnit nastavení. Do zatáček padá sama, až jsem byl z toho překvapen, ovladatelnost čitelná. Asi i pneumatiky Metzeller Roudtec tomu hodně pomáhají, z těch mám velkou radost, uvidíme kolik vydrží km, ale půjdou tam zase. Brzdy už konečně pracují jak mají, není jim co vytknout. Výfuk chrchle jak laďák, to se povedlo, měnit ho by byl krok zpátky a dnešní Karapov, Okapovič, alias Akrapovič zvuk už neumí, holt euro normy, první značky samozřejmě smyšlené, humor. Palubovka, displej to se dá nazvat Dukovanama, elektronika jak na kompijůtru, ale líbí se mi, udaje čitelné, nastavení, že to člověk nikdy nezkusí všechno, ale tak třeba jo, kdo si hraje nezlobí. Blinkry vypnó samotné za zatáčkó a to jako fakt, tempomat v obcích výborné, vyhřívaný hefty za 1.Jo a přední plégo a deflektory odvádí práci perfektně, sedadla komfortní origoš Honda, slušné oddíl. Kufry mám komplet i s vnitřníma kabelama což mě překvapilo jak só vymakaný.
Předem hlásím, že to só moje dojmy, každé to máme jinak a o tom to motorkáření je, že každý má to svoje.
Sezóna 2022
Najeto 8000km bez jediného problému. Stále spokojený.
Sezóna 2023
Najeto 10000km,opět bez jediného problému.
V 16000 km výměna pneumatik Metzeller Roudtec 01, maximální spokojenost, takže jsou tam zase.
Kdyby tahle motorka měla kardan, tak je to úplně dokonalé.
Automat je perfektní.

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 26.11.22 v 11:42 10b.

Kluci šikmoocí se zase vycajchnovali

skosik
skosik napsal 23.10.22 v 23:15

hezké cestování

skosik
skosik napsal 23.10.22 v 23:14 10b.

hezké cestování

Tiboon
Tiboon napsal 05.08.22 v 12:54 10b.

to mas tak schvalne namixovany sedla?

OldCrow
OldCrow napsal 06.07.22 v 10:33 10b.

Krásná motorka.