Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Ambrius
Vloženo 26.6.2022
Aktualizováno 13.8.2022

Je to moje první motorka. Už máme najeto cca 5 tisíc ..A zatím super. Jede jak má...Pomalu se zvyšuje spotřeba a zkracuje dojezd (více taham za plyn ) Asi ideální motorka na ježdění tak do 130-140 na pohodu a klidek. Ale už mi přijde např při předjížděni

Motorka koupena od Jamie_7 (Benešov)

Yamaha FZ1 Fazer: Velký obsah na začátek
Honda CB 900F Hornet: Stejný jako 600 akorát větší motor do začátku raději ne.

První dojmy - Líbí se mi posez. Ovladatelnost, Nastavení plexi a sedadla se svými 184 cm mám plexi na nejnižší pozici a sedadlo na prostředni pozici. Zadní tlumič nastaven na nejtvrdší odpružení. Od té doby co jsem vyměnil sériový výfuk za laďak mě konečně auta i chodci slyší..Auta uhýbají a chodci o mě vědí což je super?

Motorku bych doporučil pro - Určitě začátečníkům. Nezáludna motorka. Jak na pohodovou jízdu tak na opravdu jen trošku svižnější...

Doplňky na motorce - Ukazatel zařazené rychlosti, Vyhřívané hefty, givi kufr , držák na boční brašny ,centrální stojan, led denní svícení a deflektor.

Zatím najeto jen 5000. Motorka šlape jak hodinky. Doplnil jsem ji o deflektor a přidal led denní svícení. Po sezóně sem doplním své poznatky. Určitě přidám více světel, seřídit karburátory, lepší klakson, nové pneu..Ale je to opravdu miláček.? vždy na každé vyjížďce ?