Triumph Speed Triple RS (2018)

Vlastník Toman87
Vloženo 25.6.2022
Aktualizováno 23.7.2022

Krásná a suprově ovladatelná motorka.

Motorka koupena od Od kluka že Slovenska - Super jednání

KTM 1290 Super Duke R: Speed se mi líbí víc

První dojmy - Před ní jsem jezdil na Speed triple R 2016, tak jsem trochu věděl co od ní čekat. Vše krásně sedne do ruky, přehledné jednoduché ovládání..

Doplňky na motorce - QS obousměrný, výfuk SC, kryty chladičů, tlumič řízení,

Není asi třeba se tady nějak extra rozepisovat.. Kdo zkusil 3válec od Triumph tak se k němu zase vrátí ? Pro někoho škaredá motorka, pro někoho krásná.. Za mě nejpovedenější model od Triumph.. Dlouho jsem se rozmýšlel co koupit..Soused mi půjčil RSV4 a když jsem se na tom svezl, tak mohu opravdu říct, že jsem byl hotovej..jede to jak blázen, podvozek super..opravdu mega zážitek.. Jediné co mě tam vadilo byl posez.. trpěl jsem na ruce po pár km..Tak jsem si řekl že to nee, tak pak jedině Tuono V4, to se nikde žádná pěkná nevalela na prodej a dost lidí mi to rozmlouvalo kvůli servisu a spolehlivosti..Tak jsem se nechal tak rozkývat, že jsem začal uvažovat o KTM 1290 super duke R 2017.. Přečetl jsem si i tom mraky článků a vše různých testů až se mi ta motorka přestala nějak zdát..pojede to určitě jako prase, bude to žrát i trávu u cesty.. Tak nakonec jsem si řekl že ten triumph Speed triple R 2016 co jsem měl byl super a že bych chtěl něco takového..prohledal jsem mobile.de, všechny stránky tady v ČR, až jsem objevil inzerát na bazos.sk a nebylo co řešit.. Krásný RS , první majitel,plno doplňků..vzal jsem vlek, vyměnil eura a jelo se.:)

Hříbek
Hříbek napsal 23.07.22 v 20:35 10b.

Luxusní čumím, že sis koupil zase speeda, je tam velkej rozdíl R vs RS?

Samíc
Samíc napsal 23.07.22 v 17:15 10b.

Nádherná

brdyn35
brdyn35 napsal 05.07.22 v 08:06 10b.

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 04.07.22 v 21:30 10b.

Pěkný žihadlo, ať dělá jen radost!

context
context napsal 02.07.22 v 09:34 10b.

krásná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu