Jawa 250/353 Kývačka (1961)

Vlastník GHM

cmiral
cmiral napsal 08.02.24 v 07:03

Až na ten nosič paráda

GHM napsal 07.02.24 v 12:38

Targus, snad ta nemozem s…t ide to pomaly primerane volnemu casu

Jasne je dvojfarebna a aj ked som toto prevedenie nevidel na zivo, tak sa mi paci “viac” ako cervena. Bude to klasika tmavomodra…sekne tomu

Co ty uz si moto povesil na hrebik?

Targus napsal 15.01.24 v 12:49

TVL zas abych mu to chválil!

Ten mě ale s**e!!!

Doufám, že to bude dvoubarevná kombinace, ať se můžu doma hezky vztekat Hodila by se k tomu úplně světlounce šedomodrá (ledovec).

TK77
TK77 napsal 14.01.24 v 22:20 10b.

Náddhera

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 23.12.23 v 23:17 10b.

Nazdar hodiny, tak pevné nervy vinšuji.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.12.23 v 21:54

Dolin
Dolin napsal 30.11.23 v 21:21 10b.

Paráda.

Targus napsal 30.11.23 v 21:09

GHM

Samozřejmě že nemáš pravdu.
To není hromadění veteše, to je velmi záslužný sběr hodnotných kusů železa.

Viz můj syn. Před 12 lety to začalo první Babettou. Dnes mám totální bordel ve čtyřech garážích a když je potřeba dělat brzdy na některém osobáku, dělá se to venku na sněhu před vraty garáže, do které se zrovna dá vejít pro vercajk.

GHM napsal 28.02.23 v 18:53

Ziadny srot sa konat nebude je to casovo narocnejsie, ale cez vikend bude motor po GO zlozeny (v podstate novy - pruziny, puzdra, spojkovy kos a klasika klukovka,…) Takze ma perspektivu, ze ma prezije.

Si pozorny , este sa hram s perakom. Mam rozhodeny motor S22 (uz vyvareny), takze ktora zima to bude (finale) neviem Jazdit na com je, takze ziadny stres.

Co je cilem obcas pochybujem tieto stavy kriseni hranicia s chorobou (diagnoza hromadenia vetese) z kazdeho srotu spravit peknu motorku, ale bavi nas to a to je zaklad.

Targus napsal 28.02.23 v 13:56

Takže jsi to ještě nevyvezl do šrotu.
Skvěle!
Btw. když jsi psal o projektu na zimu, VELMI SPRÁVNĚ jsi neuvedl, na kterou.

Ano, co se vleče, neuteče, není kam spěchat. Cílem není hotová motorka, cílem je její opravování a kříšení, až po konečné zmrtvýchvstání. Mám to taky tak.

GHM napsal 25.06.22 v 12:40

Dakujem za povzbudzujuce slova , ale neponahlam uz som dva sroty spojazdnil, tak preco nie tento? Je pravda, ze dnes niektori chcu vsetko predat za milion, ale ja tieto veci nekupujem. Postupne skompletujem - projektik na zimu!

Targus
Targus napsal 25.06.22 v 12:35 10b.

No nejdříve jsem se polekal, žes mi vykradl můj špajz! Ta samá přepravka, ten samý bordel!

Tož ti přeju nezdolného ducha a spoustu peněz. Oboje budeš potřebovat.

DeaDDream
DeaDDream napsal 25.06.22 v 12:31 5b.

toto keby som nasiel tak to rovno vyhodim,strasna prplacka to bude

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 24.06.22 v 06:18 10b.

Motorka typu HD... Hromada Dílů.