Yamaha YZF-R6 (2007)

Vlastník Kubik19
Vloženo 16.6.2022
Aktualizováno 11.10.2022

Škaredá, rychlá, nenachystaná, ale boží

Kawasaki ZX-6R Ninja: Yamaha je královna 600
Suzuki GSX-R 600: Yamaha je královna 600

První dojmy - Je to okruhovka, která se asi už párkrát v kačírku koupala

Motorku bych doporučil pro - pro mě

Doplňky na motorce - Závodní elektronika
Shifter
Přepáčko arp s gp řazením
Čidlo tlaku oleje
Ohlins TTX vzadu
Ktech pružiny a úprava ve předu
a spoustu kravin :D

Vezmu to jako vždy ze široka.
Loni nějak v tuhle dobu, jsem se konečně poprvé na firebladovi dostal na okruh. Dal jsem teda jen dvě dvacetiminutovky ale i tak, jsem z toho byl extrémně nadšený a začínal jsem tušit, co bude následovat. Někdy v srpnu jsem jel na okruh ještě jednou (v září operace srdce, takže už jsem se skoro nesvezl). No a bylo téměř rozhodnuto. Chci jezdit okruh. Tak, jsem přes zimu naladil fároše udělal z toho okruhovku na světlech. Motorka to byla opravdu dokonalá, jenže po první letošní 20 minutovce jsem si uvědomil, že se stím zatraceně moc peru a že to smrdí kačerem. A to s motorkou za dvě kila prostě nechcete (social racing). A tak jsem se svezl ještě jednou pak dvakrát na cestě a bylo rozhodnuto, jde z domu.

A světe div se okruhovka je na cestě. Původně jsem chtěl cbr600rr, jenže po pár diskuzích s rychlíkama jsem dospěl k názoru, že nejlepší bude koupit R6. I když je to dražší, i když na tom budu vypadat jak medvěd na ducati v madagaskaru 3, tak i tak to bude nejrozumnější varianta.

A jak jsem se dostal k této konkrétní? No můj kamarád ji měl doma asi 3 roky. padal na ni jen prach protože začal závodit v rallye a dělá manažeris a servis ve vrchách a gt3 a tak jsem mu napsal jestli mi to nechce prodat (z prdele) no a už ji mám doma:D

Díky bohu je po velkém servisu, takže ložiska v klice, ventilové vůle, rozvody, servis podvozku u halbicha (od toho všeho najeto 2okruh dny) takže pohoda.

Jo a jmenuje se Boženka

12.10.2022 - Prodáno do Prahy, doufám že bude sloužit a snad ji i někdy ještě uvidím.

Kubik19 napsal 30.06.22 v 08:13

jako kačerů já se nebojím :D. Díky kamaráde. Extrémně mě to baví

Ozzy_
Ozzy_ napsal 30.06.22 v 08:10 10b.

Gratulda At casy padaji dolu i bez kacera, i kdyz asi ani tomu se neda uplne vyhnout

Kubik19 napsal 23.06.22 v 12:59

děkuji moc příteli. Jsem na to sám zvědavý. myslím, že mi napoví příští týden Brno, jestli je to to po čem toužím

Jindřej
Jindřej napsal 23.06.22 v 12:50 10b.

R6 je nejlepší možná volba, když to myslíš s motorkama vážně. Takže teď už to bude jen na tobě. Ať slouží

Kubik19 napsal 16.06.22 v 11:55

ani mi nemluv kamaráde :)