Yamaha DT 125 R (2000)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 11.6.2022
Aktualizováno 3.8.2022

Dnééés se podíváme zpátky do minulosti na to, na čem jsem jezdil v osmnácti !!!

První dojmy - No stroj času to je , hned sedla do ruky a překvapila jak krásné tahá a jede na ten malí obsah. Vše krásně funguje, slušně brzdí.

Motorku bych doporučil pro - No přece pro navždy mladé motorkáře

YAMAHU DT 125 jsem již měl, ale bylo mi osmnáct let. No tenkrát žádné starosti a jen holky a motorky. Když mne kámoš Ondra řekl že prodá své DT, hned jsem ho zarezervoval. Trvalo mi to půl roku než jsem pro něj zajel ale Ondřej počkal a neprodal ho. Dnes 11.6.2022 za slunné soboty jsem se s mým bráchou vydal pro DT.
Ondra vše připravil takže to bylo rychlé a hned vyrazil na cestu zadem přes Starou Paku, Lomnicy , Turnov do Liberce. To je tedy krásná cesta a přesně dělaná, rozbita a klikatá no jen a jen pro mou Yamahu DT na úplně ale opravdu úplně nových gumách !!! Silnice vymetené, žádné auta v sobotu dopoledne, jen já tu drtím svoji novou Yamahu a mé osmnáctileté motorkářské srdce je šťastné jako blecha. Sem tam jsem v zrcátku zahlédl bráchu ktrerý se za mnou řítil v BMW 6 GT 3.0 diesel Biturbo. Stíhal mne ovšem marně mládí letí vpřed a tak jsem mu to dával na plné čáře a to doslova YAMAHA Dt je prostě stroj času, našlápneš nakopávačku přidáš plyn a FOREVER YOUNG

No bylo to krásné dopoledne strávené v sedle výborně konstruované Japonské motorky která má i dnes co nabídnou třeba i starším jezdcům.Já mladík jsem se bavil a chechtal do helmy.

Mám ji rád a chvíli si jí nechám...
DTčko má úplně nové gumy
Už jsem objednal novou řetězovou sadu a pozor také po dlouhé době kupuji olej do 2T !!! No prostě paráda...
Také jsem objednat nové polepy YAMAHA DT RED BULL, no kdo si hraje možná nezlobí.

Jooo a úplně jsem zapomněl že za týden beru od Ondry TRABANTA !!! Teda nevím co s ním budu dělat ale nemoc je nemoc, nemohu si pomoct. Auta a motorky mne prostě baví

Je půlnoc, ještě nespím. Jdu na terasu a znovu fotím DTečko. No jako malej kluk... ale šťastnej.

Dnes dorazila nová řetězová sada a olej

YAMAHA dostane nový design Red Bull

tomcruise77
tomcruise77 napsal 13.06.22 v 09:16 10b.

parádní stroj času, sousedi budoumít radost z toho dvoutaktu, i z toho bakelitového