Honda Vision 110 (2022)

Vlastník Hery22
Vloženo 7.6.2022
Aktualizováno 12.7.2022

Skútr koupený pro ženu na naučení a jízdu do práce,a asi i sem tam projížďky, když pojedu na ČZ

První dojmy - Oproti mému čínskému skútru je znát lepší kvalita zpracování. Jede minimálně podobně, né li lépe, než čínská 125. Ovládá se naprosto lehce.

Hledal jsem nějaký stroj pro svou ženu, má řidičák jen na auto, tak něco do 125. Chtěl jsem nový stroj. Čínu jsem nechtěl, jednu doma mám a nerad bych, aby jí to po cestě do, nebo z práce někde zůstalo viset.
Vzhledem k ceně jsem se zaměřil na Vision, recenze jsou vesměs kladné, tak jsem šel do něj.
Zatím zajíždíme, ale i tak, jsem čekal, že to bude o něco horší, když to není ani plnohodnotná 125.
Maximálka okolo kila, takže na 110 spokojenost, ve městě jsem rychlejší než auta a meziměsto taky brzda nejsem.
Čeká ji u nás těžký život, bude to pracant, pro ženu do práce, ale svezu se občas samozřejmě i já, navíc se bude sem tam i trápit 75km trasu na chalupu do hor, takže se má na co těšit, jsem zvědavý jak to zvládne :D
Líbí se mi bezklíčove zapalování (uvidíme,zda časem nebudou problémy). A letmé kolo (malá Ducati :D ) a taky že nemá malé kolečka.

Co se mi naopak nelíbí, není denní počítadlo km,jen celkové.
A taky že se pod sedlo nevejde přilba

ivosmoto
ivosmoto napsal 14.03.23 v 05:14 10b.

Myschan
Myschan napsal 07.06.22 v 12:23 10b.

Myslím, že výborná volba. Je to Honda a za ty peníze ...